Sayfa 40/208 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 1664 madde; 313 - 320 arası.

Konu: Arbitraj Fırsatları

1.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    ISGYO vade sonuna iki gün kala hala spot-nisan vade arası 7 kuruş civarı fark var, kapanmadı namussuz.
    Ya uzlaşmaya bırakacağım ya da cuma günü vadelileri mayısa aktarıp taşımaya devam edeceğim, mayıs vadede de en iyi bu görünüyor şimdilik.

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    ISGYO vade sonuna iki gün kala hala spot-nisan vade arası 7 kuruş civarı fark var, kapanmadı namussuz.
    Ya uzlaşmaya bırakacağım ya da cuma günü vadelileri mayısa aktarıp taşımaya devam edeceğim, mayıs vadede de en iyi bu görünüyor şimdilik.
    yarın satsan, parası bayramdan sonraya gelir. oran fena değil, yeni vadeye taşıdım. lakin aracıkurum isgyo da sınır koymuş, 50bin tl den fazla (40 poz) açtırmıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    yarın satsan, parası bayramdan sonraya gelir. oran fena değil, yeni vadeye taşıdım. lakin aracıkurum isgyo da sınır koymuş, 50bin tl den fazla (40 poz) açtırmıyor.
    Ben de bugün satış için yokladım özellikle cumaya hissenin parasını alayım diye, olmadı bayramdan sonraya kaldı sonraki vadeye geçirmeye çalışacağım. Benim aracı kurumda da sınır var 104 kontratım var ISGYO'da hepsini taşıyamıyorum kapatmak için de hisseyle arasındaki farkı yüksek buldum bugün, yarın ve cuma deneyeceğim.

4. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5. iş bankasın dan ;

1.50 den spot aldığım tskb yi nisan vade 1.57 viop satışı yapmıştım.

bugün viop satışı 1.85 ile kendisi kapatmış, ancak spota dokunmamış.
    spotu bende 1.87 den kendim kapamak zorunda kaldım.

normali her iki pozisyonunu kendisi kapatması gerekmiyor muydu?
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

6. şunu da öğrenmek istiyorum,
    başka bir kurumdan spot alıp diğer başka bir kurumdan o değerle ilgili viop da yapabiliriz sanırım.
    yeter ki alım ve satım zamanı fiyatları eşleştirmek için iyi takip etmek şartıyla
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

7.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    iş bankasın dan ;

1.50 den spot aldığım tskb yi nisan vade 1.57 viop satışı yapmıştım.

bugün viop satışı 1.85 ile kendisi kapatmış, ancak spota dokunmamış.
    spotu bende 1.87 den kendim kapamak zorunda kaldım.

normali her iki pozisyonunu kendisi kapatması gerekmiyor muydu?
    Vade sonu değil ki neden kapatmış viop kontratını? MT yi arayıp sorun derim.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Vade sonu değil ki neden kapatmış viop kontratını? MT yi arayıp sorun derim.
    t-2 den itibaren kapatıyoruz diye ileti mesaj geldi 3 4 kere
    bu sabah baktım ki pozu kapatmış.

spot da duran bakiyeden düşmemiş.

Sayfa 40/208 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •