Sayfa 413/841 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon
Arama sonucu : 6721 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Dün ile bugün ne değişti cidden panellerin içine fare mi girdi
    fakir edebiyatı yapalım o zaman endeks 5 gündür düşüyor biz yine iyiyiz

kap attı patron acaba iyi niyetli mi yoksa kapla beraber mal satma peşindeler mi?

ya da ky ye rahat olun çalışıyoruz imajı mı veriyor?

şu 2.5 milyon lotu satmasalardı iyiydi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    fakir edebiyatı yapalım o zaman endeks 5 gündür düşüyor biz yine iyiyiz

kap attı patron acaba iyi niyetli mi yoksa kapla beraber mal satma peşindeler mi?

ya da ky ye rahat olun çalışıyoruz imajı mı veriyor?

şu 2.5 milyon lotu satmasalardı iyiydi
    Evet iyiydik de taç takabilirdik Ben kapı iyiye yormak istiyorum. İstese dün gonderip tavandan veremezler miydi ? Açıkçası 250 üstü bana güven veriyordu 240 üzeri de her an her şey olabilir hisse. 240 altı ise korku tüneli. Tünelden çıkar bizi speko

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Evet iyiydik de taç takabilirdik Ben kapı iyiye yormak istiyorum. İstese dün gonderip tavandan veremezler miydi ? Açıkçası 250 üstü bana güven veriyordu 240 üzeri de her an her şey olabilir hisse. 240 altı ise korku tüneli. Tünelden çıkar bizi speko
    ben hala 267 üzeri kapatacagımıza inanıyorum ama durum -5

kapanışa daha çok var bakalım endekste artık toparlarsa iyi olur.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Niye versin ki ? Bugün 242den bile aldım ben. Ne bileyim ya spek ne düşünüyor ne yapmak istemekte nereye varmak istemekte. Dün içimde kötü his vardı hisse uçtu bugün harika hisle kalktım düştük. Enteresan
    hocam bi medyum yanında staj falan mı yapsan

5.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    ben hala 267 üzeri kapatacagımıza inanıyorum ama durum -5

kapanışa daha çok var bakalım endekste artık toparlarsa iyi olur.
    Efso olur abi... Ya bir de üzen +5 için saatlerce tirmaliyor eksi 5 için 20 dakika yetiyor ;) endeks net iyi kapayacak bugün. Kontrda da dün iyi alım vardı onun da enerjileri olumlu yapacağını düşünüyorum. Ama işte gesan kestirmesi çok zor. Şu düşen haberle anında 244 falan yapsa olurdu

6. Arz olayı gecikirse ağa kaynak için yine hisse satar mı ?

7. 7.900 binlik kap. Patron düşüşü engellemeye çalışıyor ancak okkalıca bir kap gelmedikçe nafile.

8. Şirketimizin %70 oranında bağlı ortaklığı Europower Enerji ve Otomasyon Tek. San. Tic. A.Ş.'nin 24/08/2022 tarihinde %60 oranında paylarını satın alarak ana hissedarı olduğu Peak PV Solar Teknolojileri A.Ş.'nin Ankara Temelli' de yer alan, mülkiyeti şirketimize ait olan ve şirketimizden kiralamış olduğu fabrika binası bünyesindeki makine ve ekipman yatırımlarının ilk aşamasının kurulum işlemleri tamamlanmış olup, tesisin 2023 yılının Şubat ayında üretime başlaması planlanmaktadır.

Söz konusu üretim faaliyetlerinin başlamasıyla birlikte, dolaylı bağlı ortaklığımız olan Peak PV Solar Teknolojileri A.Ş.'nin finansal tabloları da şirketimizin 2023 yılı ilk çeyreğine ait finansal tablolarından itibaren bağımsız denetime tabi tutularak şirketimize ait finansal tablolarda konsolidasyona tabi tutulacaktır.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,

gesan bizi KAP manyagı yap...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 413/841 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz