Sayfa 440/997 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Sivil kaybın fazla olduğunu düşünen bir benmi varım acaba

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    bir kaç senatör abd de oyun oynuyorlar (Graham başta olmak üzere) , TR ye ambargo ve yaptırım muhabbeti.. bence derhal yapsınlar sıkıyorsa.. sıkar mı? evet.. sıkabilir.. yapabilirler..çerçeve belli ama şu aşamada uygulamıyorlarmış bu kararları.. beklemede bir nevi..

biraz once CNN international seyrediyordum, "Turklerin" yarattığı üzücü mülteci durumundan bahsediyordu, nerdeyse herkesi ağlatacaklardı.. bu pisliklerin bu tarz yanlı haberler yapması artık komik olmaya başladı.. Turk halkının 10 yıldır yaşadıkları neden umurlarında değil bu pisliklerin ? her neyse.. bence amerikan üslerini direkt kapatalım eğer bir yaptırım olursa.. bu siyasal islamcı hukumet bunu yapabilir mi? bilemiyorum.. daha once de dediğim gibi trump la konuşmaları ve angajmanları neleri kapsıyor bilemiyorum.. ama neticede "Kürt" dostları için Turk lere yaptırım yapacaklarsa bir an önce yapsınlar.. ama bize yaptırım uygulayan bir ülkenin üslerini kapatamıyorsan da ortalıkta hiç konuşmamak lazım "dunya beşten büyüktür" diye..
    Trump zamanında amerikan medyası hakkında yorum yaparken gülümsüyorduk. Adam haklı çıktı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3. Lannn birsey olmaz. Yapsa yapsa en fazla osuruktan teyyare bir kac yaptirim yapar.

Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Sivil kaybın fazla olduğunu düşünen bir benmi varım acaba
    sınır bölgelere yakın yerler bence de tahliye edilmeliydi.. burada bir hata var.. bu tür saldırıların beklenmesi gerekirdi..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

5. Tarihin en iyi tl performansi son 6 aydir
    Bu gece bile savrulma dagilma yok
    O dthlar olmasa bu gece %5 yapardi

6. Diğer konu başlığında Türk topçusunun ABD askeri üssünü bombaladığı ile ilgili bir feyk haber var. Arada şöyle bir dolaşıver nöbetçi, bak neleri kaçırıyorsun... Nöbetçiymiş...

stratejide yanlışlar yok mu? çok fazla.. en büyük hata Esad ile doğrudan görüşmemeleri.. ümmetçi politikaları Turk halkına bu kadar bedel ödettikten sonra bıçak kemiğe dayanınca bu harekatı yapmaya karar verdiler.. 6-7 yıldır bu güvenli bölge muhabbeti var..olay daha tazeyken güvenlik problemlerini gerekçe göstererek mülteci akını dışarıda karşılanmalıydı ama bunlar "açık kapı" politikası uygulayarak olayı içinden çıkılmaz hale getirdiler.. 900 kilometre sınırımız var, en büyük zararı gören biziz ama okyanus ötesinden abd bize suriye ye harekat düzenliyoruz diye yaptırım uygulamaya kalkıyor.. komedi..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8. Bir gün gelecek Ümit Özdağ videosu paylaşacaksınız deselerdi, hadi orda derdim. Ama büyük konuşmamak lazımmış.

Özdağ'ın senaryosuna göre 2040 yılında nüfusun % 12.5'u arap olacak. Bunların ana dil hakkı istemesine de gerek yok, her taraf imam hatip, herkes bunların diline çalışacak. Bakalım "ateyist" ulusalcılar bu durumu nasıl açıklayacak.

Ha bu video için Göç İdaresi Müdürlüğü Özdağ hakkında "halkı Suriyelilere karşı kin ve düşmanlığa teşvik"ten suç duyurusunda bulunacağını açıklamış.

Buyrun video burda..

- - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Sayfa 440/997 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •