Sayfa 445/806 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon
Arama sonucu : 6446 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. [IMG][/IMG]
    15 dakk görünüm

2. Bugün alan ve satanları paylaşabilecek bir arkadaşımız var mıdır ?

3. Benim falımda 66 üzeri 2 kapanış hisseyi yeni kanala sokuyor, hedefi ise çok güzel, tabiki söylenmez Çünkü ya tuzaksa değil mi şekerim... ;)

4.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    sabah yazmıştım tekrar yazayım iyimser arkadaşlar çok fazla heveslenmeyin bu hissenin spegini bizler 4 sene içinde çok iyi tanıdık önce sevindirir sonra süründürür bu hisseye girenler en az 5-10 seneyi göze almadan hiç girmesinler o da TL bazlı haa doları altını hiç karıştırmıyorum bile biz aldığımızda hisse 22 dolardı vesselam.
    Katılıyorum 5-6 senedir bekliyorum bunun spek adamı deli eder.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. İkiside hisse ( ! ) Türk Traktör Yıllardır , fiyatı baskılana baskılana , iki kuruş yukarı çıkınca utanıp yerin dibine giriyor ... elaleme rezil oldum tavırları ... o kadar ürkek , kendinden emin olmayan hareketler sergileniyorki ,,, yıllardır haram yiyen , spek ve çevresindekiler , etrafınada hayrı olmuyor ,,,

Traktör Son 1 yıl içinde 24 tl'yi görüp , şu an 5 yıl önceki fiyatında 67 tl
    Egeen ise 5 yıl önce 150 tl idi , son 5 yılda 5 kat değerlendi 718 tl oldu

Diğeri Egeen ( kaliteli İzmirli ) , Türk Traktörden en az bir gömlek aşağıda olduğu halde , piyasa değeri , karlılık açısından >>> ama , son 1 yıl içinde hisse 718 tl'yi gördü , şu an 573 tl alış 574 tl satış çalışıyor ,,, hala dimdik

seviyorum Egeenin speğini , sağolsun, oyunu kuralına göre oynuyor , namuslu , dürüst ,

Not : Mehmet Ali Erbilin bir sözü var ,, "keşke hiç servetim olmasaydı da , sağlığım olsaydı"

Bu anektodu >>> Türk Traktörü bu hale sokanlar , sebep olanlar , sizler için hatırlattım ,,, muhakkak ilahi adalet elbet bir gün sizin , sizlerin karşısına çıkıcak ( dert , tasa , sağlık vb , kayıplar olarak )

Türk Traktör , verileri ( aşağıdaki 2 resim )

Egeen , verileri , ( altta 2 adet resim )

Son düzenleme : İzmir; 09-06-2020 saat: 16:06.

6.  Alıntı Originally Posted by Erkan hoca Yazıyı Oku
    Benim falımda 66 üzeri 2 kapanış hisseyi yeni kanala sokuyor, hedefi ise çok güzel, tabiki söylenmez Çünkü ya tuzaksa değil mi şekerim... ;)
    Bugünde 66 üzeri kapattık

7. sayın izmirli hocam okadar haklısınız ki bu şeref yoksunu spek yüzünden 5 senedir günlerimiz zehir oldu sizinde söylediğiniz gibi hisse TL bazlı 5 sene önceki fiyatında 5 sene önce 1000 lot bu hisse yerine dolar (2,68 TL) alsaydık 25.000 dolar yani 170 bin TL miz olurdu malesef kaybımız 100 bin lira ALLAH bu speğe bu paraları yedirmesin inşallah. TTRAK hissesine gelince yok efendim karlılığı şu kadar düştü yok efendim satışlar şöyle düştü kardeşim nibaş 0.60 TL den 17 TL ye 28 kat giderken hangi karlılıkla gitti biri bana açıklasın lütfen ama ALLAH büyük değil 5 sene isterse 15 sene olsun bekliyeceğim ALLAH'ın izniyle.

8.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    sayın izmirli hocam okadar haklısınız ki bu şeref yoksunu spek yüzünden 5 senedir günlerimiz zehir oldu sizinde söylediğiniz gibi hisse TL bazlı 5 sene önceki fiyatında 5 sene önce 1000 lot bu hisse yerine dolar (2,68 TL) alsaydık 25.000 dolar yani 170 bin TL miz olurdu malesef kaybımız 100 bin lira ALLAH bu speğe bu paraları yedirmesin inşallah. TTRAK hissesine gelince yok efendim karlılığı şu kadar düştü yok efendim satışlar şöyle düştü kardeşim nibaş 0.60 TL den 17 TL ye 28 kat giderken hangi karlılıkla gitti biri bana açıklasın lütfen ama ALLAH büyük değil 5 sene isterse 15 sene olsun bekliyeceğim ALLAH'ın izniyle.
    Aminn , inşallah ,,, Orası kesin , çünkü alavare , dalavere ile edilen paranın hayrı olmaz , zehir olarak geri döner ... ( çoluk , çocuk , ordan burdan çıkar )

Ufak bir not : fi tarihinde yapı kooperatifinin denetim kurulundaydım , kooperatif başkanı yıllarca milletin paralarını yedi yedi , inşaatı bitirmedi , sürekli ertele ertele , en sonunda başkanın küçük oğlu beyin ameliyatı geçirdi ,akıl almaz dert tasaya büründü , başkan yardımcısıda kötü hastalıktan öldü gitti ,

Kartonsan 5 sene önce 300 tl , bugün 525 tl den işlem görüyor , çoğu bilançoları zararda olan hisseler 4-5 kat değerlendi ,, mepet . metro , thyao , pegasus ,, kök gibi bilançoları zarar , önümüzdeki günler yine zarar yazıcaklar , ama hisseleri uçuyor , köşe olan malı satıp başka hisseye kaçtı

Sayfa 445/806 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •