Sayfa 488/999 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by RePuLSe Yazıyı Oku
    adam sendika başkanı.. lakin yaptığını marifet gibi görüyor ve kendini "milli kahraman" ilan ediyor o sözleri söylerken..

esasında kendini pazarlamaya çalışıyor hükümete.. malın fiyatını yükseltmeye çalışıyor..

Ne günlere kaldık ey gazi hünkar ! .. ))
    bu herifi mebus yaparlar haa,önden yükleme yapmışlardır.şimdi memurlar düşünsün işçiye bunu veren size nasıl davranacak göreceksiniz.memura 1+1 bile çok.

Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    çin psikopat baskıcı manyak bir ülke,inşallah birbirine girer ve yıkılırlar,amerikancı olmak çini desteklemekten şereflidir. Tanrı seni korusun Amerika. bayrağım 52 yıldızlı mavi kırmızı, param dolar, başkanım Trump reistir.
    ben gunun birinde bir konferanstayim, konferansi verecek olani da kendi capinda bilgili/donanimli bir elemandir diyerek ve istemeye istemeye gittim olay yerine..
    her neyse ;
    bu konferansi veren kisi benden en az 13/14 yas kucuk (ben 38 o ara) neydugu belirsiz bi kucuk sehir universitesinden isletme bolumu mezunu tifilin teki..
    hadi dedim on yargili olmayayim, dinleyeyim..(normalde cikar giderim, kim s. isletme mezunu birini , kafa bu bende)
    konferans konusu girisimcilik..!
    bu eleman basladi abd soyle iyi , abd boyle iyi , abd gtu yalamaktan dili nerdeyse poturlesmis elemanin..
    ya sabir cekiyorum surekli, en son dedi ki : ben abd de otel gorevlisiydim (oda temizleyici) 2500 dolar maas aliyordum da soyle iyide boyle iyide..
    kaldirdim elimi , senin bu yikayip yagladigin abd nin irakta oldurdugu insan sayisi kac.? tecavuze ugrayan , organlari calinan vatandas sayisi nedir.? kara kan (petrol) icin dokulen kirmizinin orani ne.?
    ortalik buz gibi oldu, dedim cevapla sonra devam et..
    edemedi, ciktim gittim..
    abd bu dunyanin en buyuk kalles ve adi toplulugudur, bunlar para icin analarini bile satar, ona gore yaz ve konus powercik..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

3.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    ben gunun birinde bir konferanstayim, konferansi verecek olani da kendi capinda bilgili/donanimli bir elemandir diyerek ve istemeye istemeye gittim olay yerine..
    her neyse ;
    bu konferansi veren kisi benden en az 13/14 yas kucuk (ben 38 o ara) neydugu belirsiz bi kucuk sehir universitesinden isletme bolumu mezunu tifilin teki..
    hadi dedim on yargili olmayayim, dinleyeyim..(normalde cikar giderim, kim s. isletme mezunu birini , kafa bu bende)
    konferans konusu girisimcilik..!
    bu eleman basladi abd soyle iyi , abd boyle iyi , abd gtu yalamaktan dili nerdeyse poturlesmis elemanin..
    ya sabir cekiyorum surekli, en son dedi ki : ben abd de otel gorevlisiydim (oda temizleyici) 2500 dolar maas aliyordum da soyle iyide boyle iyide..
    kaldirdim elimi , senin bu yikayip yagladigin abd nin irakta oldurdugu insan sayisi kac.? tecavuze ugrayan , organlari calinan vatandas sayisi nedir.? kara kan (petrol) icin dokulen kirmizinin orani ne.?
    ortalik buz gibi oldu, dedim cevapla sonra devam et..
    edemedi, ciktim gittim..
    abd bu dunyanin en buyuk kalles ve adi toplulugudur, bunlar para icin analarini bile satar, ona gore yaz ve konus powercik..
    serin hikaye,ben almayım. amerikancılığımı seninle tartışacak değilim.ipsaladan öte kafayı uzatamamış zatlar hayat dersi veriyor.bak bu ülkenin kafası en iyi çalışan beyinleri hep abd ye hizmet eder,neden acaba bir düşün belki cevabı bulursun.

Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    serin hikaye,ben almayım. amerikancılığımı seninle tartışacak değilim.ipsaladan öte kafayı uzatamamış zatlar hayat dersi veriyor.bak bu ülkenin kafası en iyi çalışan beyinleri hep abd ye hizmet eder,neden acaba bir düşün belki cevabı bulursun.
    zenginler daha zengin olsun diye sen ve senin kafadakileri kullandiklari icin..
    bi nevi marabalik..
    ust duzey maraba diyoruz biz bunlara..

5.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    52 yıldız nedir?? imali bir anlatım mi??

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    fonlar terbiye ediyor olan baska bir sey yok..
    Argentina milli sermayeye dönüyo galiba
    Yabancı sermayenin ya eline veriyo Argentina
    Ya da kulaklarını oynattiriyo
    Argentina, vurdu ve çekti. Hiç itelemedi.

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Argentina milli sermayeye dönüyo galiba
    Yabancı sermayenin ya eline veriyo Argentina
    Ya da kulaklarını oynattiriyo
    Argentina, vurdu ve çekti. Hiç itelemedi.
    mevcut kukla yuzde 32 gibi bir oy almis , terbiye ediyorlar gariban halki..

52 eyaletten bahsediyor power, illuminatiyi profil foto yapmis, her seyi gorebiliyor mu o goz..

Sayfa 488/999 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •