Sayfa 509/1000 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Hocam hafta sonu toplam oranı 3'e bölerek günlük MK oranı söylüyorum ben.
    Teşekkürler üstat OBP’den yüzümüz gülsün bari

2. Karaçocuk olsaydı Tcd tahminleri olurdu, şimdi herkes Eral e takıldı...gpg nin suyu çıktı hsonu getiri yok satışta +2 ...tcd ne olur bu arada

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. YSU 0,018854
    Fena gitmiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    OBP değer artışı %0.52 MK 66.97
    OBP ye helal olsun bravo. Beklentim dahilinde getirmiş ancak sevinemiyorum bile çünkü portföydeki ağırlığı fazla değil. GPG zarar yazmış zaten, onlara da kocaman bir alkış. GPG kötü piyasanın fonu bence, çünkü short açmayı seviyor. Boğa piyasasında GPG kar etmek bir yana zarar ettiriyor.

5.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    YSU 0,018854
    Fena gitmiyor.
    Getiri oranını da yazabilir misiniz mümkünse ?

6.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Getiri oranını da yazabilir misiniz mümkünse ?
    Bu fiyata göre 71,88 yapıyor

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    OBP ye helal olsun bravo. Beklentim dahilinde getirmiş ancak sevinemiyorum bile çünkü portföydeki ağırlığı fazla değil. GPG zarar yazmış zaten, onlara da kocaman bir alkış. GPG kötü piyasanın fonu bence, çünkü short açmayı seviyor. Boğa piyasasında GPG kar etmek bir yana zarar ettiriyor.
    GPG sanırım faiz geliri kadar risk alıp bunu katlamayı hedefliyor. Özellikle cumaları bu getiri yüksek olduğundan yüksek pozisyon açıp kar edemiyor. Strateji belli zaten faiz oranları etrafında dalgalanmak. Ben GPG'yi azaltmayı planlıyorum. Fırsatları kaçırıyorlar gibi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

8.  Alıntı Originally Posted by Mel1005 Yazıyı Oku
    Karaçocuk olsaydı Tcd tahminleri olurdu, şimdi herkes Eral e takıldı...gpg nin suyu çıktı hsonu getiri yok satışta +2 ...tcd ne olur bu arada

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Perşembe günü deprem dolayısıyla artı olacağı yerde eksi olduğu için bıst perşembe ve cuma 1.5 - 1.5 yapacağı primi cumaya sıkıştırmış oldu yani 2 günlük prim yaptı

3000 mk % 7-8 prim yapan ful endeks kağıdı taşıyan (karı yedek akçeye ayırmıyorlarsa dümen yoksa düşen hisse bilerek almıyorlarsa vb) hisse fonlar olabilir en kötüsü 1000 1500 mk olması lazım perşembe eksiyi de üstüne koyarsak 1500 mk ortalama % 3-4

Tabi bıst çıkacağını görmeyen hesap edemeyen tecrübesiz amatör fon yöneticilerinin fonları hariç, ralli günlerinde ondan ona sürekli al sat açığa alış kaldıraçı türevi vb si % 10 hatta fazlası bile kar edilebilir böyle günler boş geçilemez maksimum verim sağlanır boş geçiyorsalar bu işi bıraksınlar kazma kürek işine girsinler

Göz göre göre tavan olan % 10 - 20 yapan hisseler vardı biraz gündemi takip eden borsa geçmişi derin olanlar bunları kaçırmazdı bide bunlara fn yönetimi için yüzde öde stopaj ver hissenin stopajı yokken çok komik

Sayfa 509/1000 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •