Sayfa 516/601 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566 ... SonSon
Arama sonucu : 4807 madde; 4,121 - 4,128 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kerkenez Yazıyı Oku
    Dün gibiydi Özbekistan yatırım haberi bugün 3 santralde faaliyette hayırlı olsun bakalım. İlk çeyrek olmasada 2.çeyrek itibari ile bilanço da eksiksiz gelir yazacak. Birde ne kadar gelir elde edeceğimizi bilse idik güzel olacak ama oda eli kulağındadır.
    Epdk duzenlemesi de netlestigine göre, 2022 beklentilerini aciklamamak için bahane kalmadi artik.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 2 nısan mı genel kurul??

3. Genel kurul ve temettü olayı bir kaç güne açıklanır… kerkenez hocam Özbekistan’ın 2. Çeyrekte tam olarak faaliyete başlayacağını yazmış ama Taşkent b daha ticari satışlara bile başlamamış, diğer yerlerde de tam kapasite çalışmıyor. İlk çeyrek Göynük karını ikinci çeyrek Özbekistan dolduracak gibi görünüyor fazlasıyla

4. Yanlış anlaşılmasın Özbekistan eksiksiz derken artık faaliyet başladı babında demek istedim
     Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    Genel kurul ve temettü olayı bir kaç güne açıklanır� kerkenez hocam Özbekistan�ın 2. Çeyrekte tam olarak faaliyete başlayacağını yazmış ama Taşkent b daha ticari satışlara bile başlamamış, diğer yerlerde de tam kapasite çalışmıyor. İlk çeyrek Göynük karını ikinci çeyrek Özbekistan dolduracak gibi görünüyor fazlasıyla

5. Son gelen epiaş duyurusu ile ptf Nisan için 2500 TL oldu sanırım.

6. Az önce Pınar hanımla konuştum. Biz beklentilerimizde Göynük için 1200 TL bekliyorduk dedi, Antalya ve Urfa için zaten olumlu bir gelişme bu son düzenleme dedi. Doğalgazdan 1 mw üretme maliyeti 1400 TL dedi. Yarın zam beklendiği için tavan 2500 ‘e çekilmiş dedi. Bakalım tahtacı yarın zam haberini fırsat bulup aşağıya verecek mi? Beklentiler için çalışıyoruz dedi hala…

7.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    Az önce Pınar hanımla konuştum. Biz beklentilerimizde Göynük için 1200 TL bekliyorduk dedi, Antalya ve Urfa için zaten olumlu bir gelişme bu son düzenleme dedi. Doğalgazdan 1 mw üretme maliyeti 1400 TL dedi. Yarın zam beklendiği için tavan 2500 ‘e çekilmiş dedi. Bakalım tahtacı yarın zam haberini fırsat bulup aşağıya verecek mi? Beklentiler için çalışıyoruz dedi hala…
    Beklentileri genelde Şubatta açıklıyorlardı, sene bitmeden açıklasalar bari. Gerçi beklentilerde de mütevazi gideceklerinden, pek bir şey beklemiyorum. Düşük beklenti açıklayıp, en kötü Kasım ayında güncelleme yaparlar yine.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,317
     Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    Az önce Pınar hanımla konuştum. Biz beklentilerimizde Göynük için 1200 TL bekliyorduk dedi, Antalya ve Urfa için zaten olumlu bir gelişme bu son düzenleme dedi. Doğalgazdan 1 mw üretme maliyeti 1400 TL dedi. Yarın zam beklendiği için tavan 2500 ‘e çekilmiş dedi. Bakalım tahtacı yarın zam haberini fırsat bulup aşağıya verecek mi? Beklentiler için çalışıyoruz dedi hala…
    sn cido mesajınızı isminizi de zikrederek ALARK ta paylaştım bilginiz olsun

Sayfa 516/601 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •