Sayfa 516/1005 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 4,121 - 4,128 arası.

Konu: Viop L

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Seçimi kk kazanırsa oazartesi ve salı tavan
    Kk kaybederse çarşamba dahil 3 gün taban
    2. Tura kalırsa borsa 1. Gün tüm kağıtlarda tabanı görür çözülür mü bilmem 2. Günde bir %5 eksisi olur.
    Tam
    Bul karayı al parayı durumu
    Başganım sen hiç tivit mivit okumuyon heralde, bugün kılıcdaroğlu yine borsacılara vermiş veriştirmiş, gözünüzün yaşına bakmıycam yemin olsun demiş.
    Sende tavandan bahsediyorsun hemide 2 gün
    manipülatörlük yapma oyar adamı kk

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    CUMHURİYET ,CUMHURDAN gelir yani çoğunluk...İSLAMIN referansı olan 4 halife de çogunluğun onayı ile seçilmiştir.Yani CUMHUR onay vermiştir..

Benim ve bizim gibilerin, sizin tabirinizle ,düşman olduğumuz cumhuriyet olamaz.O zaten 1400 yıl önce de vardı..Karşı olduğumuz bir kesimin bu toplumun geçmiş kültürüne aykırı ve o toplum nazarında asla kabul edilmesi mümkün olmayan uygulamaların Cumhuriyet adı altında uygulanmasıdır..MESELA LAİKLİK...,

Geçtim onu bu ilke yüzünden yakın tarihte bile ne travmalar yaşandı..

He ya...CHP nin diline pelesenk olmuş olan bu LAİKLİĞİ neden hiç bir yetkili telaffuz bile edemiyor...

ZAMANLAMA HER ŞEYDİR...olay bu...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Bu batı hayranlığını görünce:ABDULLAH CEVDET aklıma gelir...

Ben asla batıya hayran olamam...BOSNADA -UKRANYADA-KONGODA gördük...Tek dişi kalmış canavarı...Gören de batılı halkı entellktüel sanacak..Yıllarca sömürge ile düzen kurulmuş..Halk nefsi tatmininde..

Batını teknolojisini-güzel olan her türlü uygulamayı alırız ama bu kadar..

Gurbette tutunacak ilk dal din oluyor.
    O da merdlven altı hurafe zihniyetine hakim kişilerin elinde..
    Ülkemiz dindar reis sayesinde gençler daha modern seküler artık.
    Reis bir 5 sene daha kalırsa çok daha seküler nesli yetişecek..
    Laik kesimin korkuları yok olup gidecek..
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Almanya'daki Türkler çok daha muhafazakar ve cumhuriyet düşmanı dediğiniz kalıba yakın genel ağırlık olarak. Türkiye'dekiler daha modern, açık, seküler. Onlar buraya gelmek istiyor, buradakiler de TR'ye dönmek istiyor.

Kimse halinden memnun değil nasıl iş ben anlamadım. Gençler için konuşuyorum. Yer değişşseler herkes rahat edecek sanki.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    REİS zarar verdi-vermedi...Gönül yokuş aşağı olunca bahane çok.

Sosyal medyanın çok daha ciddi islami akımların gelişmesine sebebiyet verdiğini düşünüyorum.

Köylerde bunu görüyorum..Hatta devletci anlayışa sahip ve kontrolu mümkün tarikatları şiddetle ret eden...daha önce görmediğim akımlar...

6.  Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    Zaten senin hayran olduğun batı da maymundan geldiklerine inanıyorlar seninde böyle düşünmen normaldir.
    Eneee, buda bidon çıktı boşa ATP harcadık ya la

Tamam canım benim, sen süttensin sana karışmayacağım... Keşke baştan deseydin ya Özür dilerim, ay canım benim

Ben çocukları ve dolayısıyla çocuk akıllıları çok severim, oy canım benim Muck

7.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku

Ben asla batıya hayran olamam...BOSNADA -UKRANYADA-KONGODA gördük...Tek dişi kalmış canavarı...Gören de batılı halkı entellktüel sanacak..Yıllarca sömürge ile düzen kurulmuş..Halk nefsi tatmininde..

Osmanlı ne yapmış ? Güllerle gidip biz sizi yönetelim mi demiş !!
    Geç bunları , sömürünün o şekli bu şekli olamaz.

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku

Batı etiği ve çalışkanlığı olmadan babayı alırsın teknolojisini afedersin

Sen önce şark kafasından çıkıp, ilim bilim konuşmaya başlayacaksın ki o yöne doğru bir eğilim olsun...

Kalkıp halife malife, sakız orucu bozar mı, vay o Allah'a inanmıyor, vay o gavur vs ile anca 90 iq ortalamanı 85 e çekersin

En net örnek Filistin-İsrail... İki komşu ülke... Birinde taşlar sopalar, dandik bazukalar, top merlimileri... Ötekinde elektromanyetik bozucular, hava savunmaları, üst düzey balistik füzeler... Biri tarımla genetiği buluşturur, öteki kuru soğana muhtaç...

Sayfa 516/1005 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •