Sayfa 538/1019 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: Viop XLV

SPOT kapanış, Y/F nin satışlarını piyasa karşılamış, BofA 400 mlyn tl satıştan 119 mlyn tl ya düşmüş, yani kapanışa doğru özellikle xBanklar da 200 mlyn tl lık mal almış,

2. Bizim endeks sasa hektar endeksi olacak artık

SM-G991B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. sasa hekts olmasa bugun 2.50 doları geçemezdi ikisinin endekse bugun 40 puan öpücüğü mevcut yani istediğiniz kadar zarlar hileli desenizde oyun alanı bu , unutmayacağımız pıst 100 çok hızlı geldi buralara badem spor bir gün otururken bir birlerine şaka yaparken hadilan vuralım aşağı deyip basarlarsa hiç şaşırmıyacaz nasrettin hoca nın KAZAN hikayesi gibi.
    FORMASYON AVCISI -53

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    ufak düşünmeyin sasa mış hekts mış gesa mış mış mış gider bu ,
    soru şu olmalı herkes kazanıyor kim kaybediyor
    Kozaa grubu kaybediyor yıllardır bir çaçık olmadı sasa hektaş ta olmadık yıllar çöp oldu göz göre göre

5. Halka açık piyasa değeri yüksek hisseleri listeledim 4-5 hisse diğerleri ile karşılaştırınca dikkat çekici. BBHT'ye çıkan bir analist yabancı oranı düşük hisseler yükseliyor dedi sanki.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Ula Pala bugunde sırtından atamadın..
    Para eşeği seni
    Pok koklarken düşmezsen hiç düşmezsin..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Halka açık piyasa değeri yüksek hisseleri listeledim 4-5 hisse diğerleri ile karşılaştırınca dikkat çekici. BBHT'ye çıkan bir analist yabancı oranı düşük hisseler yükseliyor dedi sanki.

analist nasıl yükseldiğini biliyorda konumu gereği öyle konuşuyor.
    pıst de giren yabancı belli hangi yabancı bilanço bitmiş neyi satın alacak şimdi, yabancının yapmayacağı çok güzel hareketler bunlar tezgahtaki mal ve tezgahın sahibi tamamen yerli milli onlarda biliyorlar .
    FORMASYON AVCISI -53

iş bankası boru gibi bilanço açıkladı. diğer bankalar da eşlik ederse çok farklı olur.

piyasa satmaya davransa bile malına kıyamıyor.

haliyle hiçbir hareket tesadüf değil.
    audentes Fortuna iuvat

Sayfa 538/1019 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •