Sayfa 54/292 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 2329 madde; 425 - 432 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,531
    Önceden R'leri bedelliye çevirmiştim sonrakiler hariç,bugün hesaba geçti,bu ilginç,bazen böye süprizler oluyor, 5000 R'ye karşı 7000 adet vermiş 1tl'den,maliyet ise 1.44 olmuş,ama hesapta artısı yok,2 gün sonra sanırım belli olur durumu !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,531
    R kapanış 2.12-E 2.06...R yüksek E'den,ilk zamanda E 1.90 altına sarkmamıştı,ama R 1.82 göstermişti...Yarın R alışı,satışı son gün !!!...Eskiden R'ler katlar giderdi,bedelli yapan hisselerde öyleydi,bedelli,bedelsiz fark etmezdi,ama şimdi milleti süründürerek zarar ettiriyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    Selamlar arkadaşlar,

Bu bedelli kazığını yemeyenlerden, rüçhanını satıp ana hisse alarak beklemeye devam edenlerden oldum.

Şöyle ki cuma günkü kur kapanışıyla birlikte, katmr in 6 aylık gelir tablosunda kur farkından dolayı yaklaşık 16-17 m lira kambiyo zararı olacak.

Uzun dönem borç yapılandırmasındaki detayları henüz bilmiyoruz, kurla ilgili kaç iken borçlanıldı, kur sabitlendi mi vs gibi detaylar belli olunca tam olarak ne zarar yazacağı belli olur.

Ancak şu anki görünüme göre ben 6 aylıkta 5 m lira civarı zarar bekliyorum.

Olumlu olarak tek görünen dip oluşumunu tamamlamış olması. Tabi 15'ten 3 e düşen hissede dip bitti desek nolacak orası da ayrı mevzu :D. YTD

Bol kazançlar
    Eskiyi satıp neden rüçhana girmediniz. Hata yapmışsınız gibi.

Vesselam...
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4. Değerli yatırımcı dostlarım; bedeller bugün mü yoksa ayın 9'unda mı en geç yatırılmak zorunda...
    Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by nevriz Yazıyı Oku
    Değerli yatırımcı dostlarım; bedeller bugün mü yoksa ayın 9'unda mı en geç yatırılmak zorunda...
    Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler.

Bugün ruchan pazarı kapanır. Bugünden sonra ya nakit getirmeniz gerekir. yada eldeki eski hisseyi satıp rüchan parasını temin etmeniz gerekir.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6. Rüçhan kullanmamanın bir mantığı varsa anlatan olursa memnun olurum. Para bile yoksa hisse azaltıp rüçhan kullanmak mantıklıdır. Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,531
    R 254 gördü en yüksek...E ise 2.24...resmen R'leri erken bedelliye çevirdim,katıldığım bedellilerde hiç R'ler bu kadar yükselmemişti eskiler hariç

8.  Alıntı Originally Posted by ELSABR Yazıyı Oku
    Bugün ruchan pazarı kapanır. Bugünden sonra ya nakit getirmeniz gerekir. yada eldeki eski hisseyi satıp rüchan parasını temin etmeniz gerekir.
    Ayın 9'unda saat 12'ye kadar paralar hesaba yatırılsa oluyor biliyordum.
    1000 hissesi olanın 2000 lira yatırması gibi...
    Yalnış mıyım sayın ELSABR...
    Sağolun.

Sayfa 54/292 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •