Sayfa 547/841 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 6721 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    1.863,608 baktı olmuyor oda başladı
    citiye odaklandık ama satanlar hep ilk 5 kurum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2. Aslında suç bizde. Patronlar dalavereyle kağıt sattığında uyanacaktık. 200-300 arası gitgellerle kumarcılar kazanıyor zaten. Neden yukarıları zorlasınlar.

3. Astor , alfas bundan daha delikanlı çıktı...

Alıntı Originally Posted by alkabus Yazıyı Oku
    Aslında suç bizde. Patronlar dalavereyle kağıt sattığında uyanacaktık. 200-300 arası gitgellerle kumarcılar kazanıyor zaten. Neden yukarıları zorlasınlar.
    aynen bende katılıyorum şirkete 375milyon para verdiler faizsiz geri kalan 275milyonu hesaplarına aldılar.

yani bilmiyorum belki kızgınım diye böyle düşünüyorum. hisse 400 hedefi varken ve 650 milyonu hisse bıraksalar kısa orta vadede %60 daha da yükselecek iken neden satıp şirkete faizsiz borç versinler..

git sene %35 den borçlan en fazla hissedeki paralarınız da yürüsün gitsin.

belki de başka hesapları vardı. ama 3 defa 300 lerden döndü 175 ve 190 lardan 2 kere döndü yukarı %50 yine kazandılar..

aslında gördük o zamanlar da patronun kurumsal yatırımcıya verdim diyip o kurumsal satıcı ertesi gün malı basmasında bizde bırakacaktık..

gün geçmiyor ki ders almaya devam ediyoruz.

adam kendi öz hissesini satıyor biz satmaya kıyamıyoruz ky işte adı üstünde

Alıntı Originally Posted by alkabus Yazıyı Oku
    Astor , alfas bundan daha delikanlı çıktı...
    bu forumda hiç diger şirketler adına konuşmamayım diyorum ama beni de herkes biliyor artık..

hepsinin faaliyet raporuna baktım Alfası bayadır begeniyorum, son bilançosu da baya iyi geldi ve yatırımlar kapasite arttırımları ile daha da iyi olacak gibi duruyor.

adamlar birde gidip kurumsal olarak astor hissesi almış az da olsa kar payı vereceğim diyor. baya baya var.. faaliyet raporları bile gesandan daha özentili..

6.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    citiye odaklandık ama satanlar hep ilk 5 kurum.
    Evet bizde kendimizi avutıyoruz bu kadar ne oldu da düşüyoruz. Anlık durum gören varmı?

ne firmalar halka arz oldu bu hikayeyi bile daha önce yaşadım tekrarlıyorum ama odaşta yaşadım 6 ay boyunca her perşembe yukarı cuma aşağı hep izledim. sonrası hüsran.

Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Evet bizde kendimizi avutıyoruz bu kadar ne oldu da düşüyoruz. Anlık durum gören varmı?
    halk qnb ziraat osmalı teb satışta

iş ak philip deniz garanti alımda

Sayfa 547/841 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •