Sayfa 55/1019 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 433 - 440 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    24 senedir garanti bankasının müşterisiyim. Müşteri temsilcilerinden oldum olası haz edemedim.

Umarım bu şekilde bir düzelme olur.
    20 senedir Garanti Bankası müşterisiyim...sadece Bonus ve günlük harcamalar için para tuttum...Özel bankacılığa geçecek kadar limitim var fakat şunu gördüm Garanti Bankasında Müşteri Temsilcisi yok...daha doğrusu adı müşteri temsilci ama aslında yaptıkları pazarlamacılık yani size bişeyler pazarlamaya çalışıyorlar...müşteri temsilci gibi davranmıyorlar...bende o yüzden çok cüzi miktarlarda çalışıyorum...garanti bankası işi teknolojiye havale etmiş insanın pek bir önemi yok onlar için....ben bir kamu bankasının özel şubesiyle çalışıyorum çok memnunum...Saygılar herkese

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Şubelerdeki müşteri temsilcileri gün içinde çok fazla angarya ile uğraşıyor/uğraştırılıyorlar diye tahmin ediyorum o nedenle de hizmet kalitesi düşebiliyor. Ayrıca garanti bankası bir anda yoğunlaşabilen bir banka o nedenle müşteri temsilcisine ulaşmak bazen zaman alabiliyor. Önemli bir işlem yapılacaksa bu ekstra risk yaratabilir. Örneğin volatilitenin yüksek olduğu günlerde bazı işlemlerin hızlı tamamlanması gerekli.

Bir de ne kadar mümkün olur bilemiyorum ama eurobond işlemlerinde belki (düşük ihtimal ama) yüksek meblağlarda ufak bir pazarlık yapabilir diye ümit ediyorum. Tecrübe etmek lazım.
    Cok haklisin.

Mt nin cebi ve whatsappi olunca her sey cok daha hizli oluyor..

Subeye gitmek zorunda kalmak benim icin tam bir zulumdur.

Ha para cekeceksem o baska.

Swift bile sadece 5 dolar miydi neydi ama ben HSBC yi kullaniyorum o is icin, sifir maliyet.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. Kriz olan bir ülkenin borsası neden rekorlar kırar?

Yerel parasının değer kaybetmesi etken...

Ancak yerel parası değer kaybediyorsa ilk planda çok majör ve uzun vadeli sorunlar oldupundan yabancı girmez ve NORMALDE krize bağlı yerel borsada diplere gider.

Peki şimdi BİST neden rekor kırıyor?

Akla ödemler dengesi vs. nedenlerden krizin, TL nin en düzey düzeyden gelen çabalarla DEĞERSİZLEŞTİRİLEREK YAPAY olarak çıkartıldığı geliyor.

Peki bu neden yapılıyor olabilir.

SEÇİM için bir strateji mi? yoksa artık seçim ekonomisi ile dış borçta çevrilme sorunu mu bekleniyor...

2023 bahar ayları öncesi enflasyonda baz etkisi oluşturmak için mi yapılıyor?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

KK na aidat kesildiginde mesaj yaziyorum baska bir isim olmuyo MT ile

bakalim bu ay aidat ayi ve 10gun oldu bu aralar aidati cakarlar ise tekrar mesaj yazicaz

Alıntı Originally Posted by kerem34 Yazıyı Oku
    20 senedir Garanti Bankası müşterisiyim...sadece Bonus ve günlük harcamalar için para tuttum...Özel bankacılığa geçecek kadar limitim var fakat şunu gördüm Garanti Bankasında Müşteri Temsilcisi yok...daha doğrusu adı müşteri temsilci ama aslında yaptıkları pazarlamacılık yani size bişeyler pazarlamaya çalışıyorlar...müşteri temsilci gibi davranmıyorlar...bende o yüzden çok cüzi miktarlarda çalışıyorum...garanti bankası işi teknolojiye havale etmiş insanın pek bir önemi yok onlar için....ben bir kamu bankasının özel şubesiyle çalışıyorum çok memnunum...Saygılar herkese
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Cok haklisin.

Mt nin cebi ve whatsappi olunca her sey cok daha hizli oluyor..

Subeye gitmek zorunda kalmak benim icin tam bir zulumdur.

Ha para cekeceksem o baska.

Swift bile sadece 5 dolar miydi neydi ama ben HSBC yi kullaniyorum o is icin, sifir maliyet.

Syg,

Burgan eurobond işlemlerinde tekledi. Garanti ile rekabet edemedi. Burgandaki müşteri temsilcisinden çok memnundum ama bankanın piyasa derinliği yeterli olmadığı için çoğu eurobond ve tahvili fiyatlandıramıyorlar dahi. Garanti eurobond kıymetlerinde önemli piyasa yapıcılardan. Hem Burgandaki gibi bir mt hem de garantinin piyasa derinliği ve ürüne ulaşım kabiliyeti birleşirse avantajlı olabilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6. Yerel paranın değersizleştirilmesi ile swapların sıfıra yaklaşması tesadüf olabilir mi?

Önce swaplar çekiliyor, sonra bir ayda TL de devalüasyon oluyor...

BU yabancıların öngörüsü NE KADAR DA BÜYÜK...

Yoksa birileri kulaklarına mı fısıldamış olabilir mi?

Böyle ağır bir devalüasyonda bistte yabancı da olmadığından rekor kırmaya devam ediyor...

Oh, dünya ne güzel...

Peki dolar kuru hangi seviyeye gelirse bu swaplar tekrar geri gelecek?

Bunun için pazarlık yapılıyor olabilir mi?

Bir ayda yaşanan kur atakları gerçekten neden yaşandı?

Bunun olması için özel bir çaba sarfeden var mıdır?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Burgan eurobond işlemlerinde tekledi. Garanti ile rekabet edemedi. Burgandaki müşteri temsilcisinden çok memnundum ama bankanın piyasa derinliği yeterli olmadığı için çoğu eurobond ve tahvili fiyatlandıramıyorlar dahi. Garanti eurobond kıymetlerinde önemli piyasa yapıcılardan. Hem Burgandaki gibi bir mt hem de garantinin piyasa derinliği ve ürüne ulaşım kabiliyeti birleşirse avantajlı olabilir.
    Ben hic eurobond islemi yapmadim ama benim referansim ile eurobond islemi yapan 2 kisi var, birisi ozel bankacilik musterisi hem de, cok cok memnunlar..
    Tek yer olmamali bence eurobond islemlerinde.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8.  Alıntı Originally Posted by kerem34 Yazıyı Oku
    Ben de 20 sene kadar aynen o şekilde ilerledim garanti ile. Son 3 yıldır ise eurobondlar nedeniyle diğer küçük bankalara göre avantajlı konuma geçti. O nedenle döviz bazlı tahvil işlemlerini ağırlıklı olarak oradan yapmaya başladım.
    Ama tam da dediğin gibi müşteri temsilcileri aynı teranede. O nedenle o kısım benim için bir negatiflik oluşturuyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 55/1019 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •