Sayfa 553/1007 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: Viop XL

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    doğrudur gerçekleşmeyebilir...emirler toplanır aracı kurumda sıraya konur ve iletilir...sizin emriniz sizinle aynı kurumdan birisinin veya birilerinin emrinin gerisinde kalmış ise önce onlarınki gerçekleşir...bu tabii sizin kurum için durum bir de sizin kurumun diğer kurumlarla yarışıyor olduğu kısmı var tahtada...sizin kurum X kurumdan geç gönderiyor olabilir emirleri v.s. v.s. anormal bir durum değil yani...çok takılacak bir durum değil...sabah açılışları için durum bu...ama gün içi bir fiyattan defalarca işlem görür sizin emir gerçekleşmez o zaman sorun var demektir...

Alıntı Originally Posted by gmt® Yazıyı Oku
    aralik vade cuma dan ilettigim iptale kadar gecerli 2 emrim 3097 fiyatli..sabah acisilista 3162 goruyor ve benim.emirler gerceklesmiyor..araci kurum.milisaniye farki cart curt diyor..spk sikayet nasil istir bu ya..

2.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    doğrudur gerçekleşmeyebilir...emirler toplanır aracı kurumda sıraya konur ve iletilir...sizin emriniz sizinle aynı kurumdan birisinin veya birilerinin emrinin gerisinde kalmış ise önce onlarınki gerçekleşir...bu tabii sizin kurum için durum bir de sizin kurumun diğer kurumlarla yarışıyor olduğu kısmı var tahtada...sizin kurum X kurumdan geç gönderiyor olabilir emirleri v.s. v.s. anormal bir durum değil yani...çok takılacak bir durum değil...sabah açılışları için durum bu...ama gün içi bir fiyattan defalarca işlem görür sizin emir gerçekleşmez o zaman sorun var demektir...
    benim icin takilacak mevzu maliyet acisindan..bende onlara takacam birdaha calismam boyle skndirik finansinvest denen araci kurumla olur biter.

3.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    bakın size çok basit bir örnek...

fırın poşeti aldım içinde 8 tane çıkıyor...ve bize tam 1 ay yetiyor...1 ay önce 8,99 TL den aldım paketini bu sabah tekrar aldım aynı marka aynı ürün 12,99 TL...vallahi ve billahi durum bu...bu 1 aylık zam abiler 1 yıllık falan değil yani...sadece 1 ayda gelen zam...

bu sabah çocuğun okulundan mesaj IBAN göndermişler yardım edin...cevap yazacaktım kardeşim git MEB'e yazı yaz suriyelilere yedireceğiniz parayı kendi ülkenizin evlatları için okullarımıza gönderin de diyecektim sabah sabah sus dedim geri kendi kendime...rezillik ya...
    Ramazan dan önce pirinç şeker çay tavuk salça sucuk kaşar aldim %50 ortalama gelen zam

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    aralık vade çok sığ bulaşmamak en doğrusu...yakın vadede işlem yapmak doğru olan yayılmak içinde bir sonraki vade yani haziran...bence...

Alıntı Originally Posted by gmt® Yazıyı Oku
    benim icin takilacak mevzu maliyet acisindan..bende onlara takacam birdaha calismam boyle skndirik finansinvest denen araci kurumla olur biter.

5.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    cumadan İKG ile verdiyse her sabah sistem baştan mı gönderiyor. tahtada beklemiyormu cuma seans sonunda ?

6.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    aralık vade çok sığ bulaşmamak en doğrusu...yakın vadede işlem yapmak doğru olan yayılmak içinde bir sonraki vade yani haziran...bence...
    yillardir en uzun vade cok sig olmasi benim icin sorun olmadi genelde avantaj oldu..ama hic boyle sacma bsy yasamadim..forex te musteriye karsi pozisyon alan araci kurumlardan ne farki kaldi bu işin..

7.  Alıntı Originally Posted by sniper~ Yazıyı Oku
    cumadan İKG ile verdiyse her sabah sistem baştan mı gönderiyor. tahtada beklemiyormu cuma seans sonunda ?
    her sabah baştan yollanıyor diye biliyorum
    kolokasyon yüzünden bazı yeni emirler milisaniye farkla öne geçebilir
    mevzuata aykırı bi durum yok arkadaşın durumunda, ister finansinveste gitsin isten investfinansa

8.  Alıntı Originally Posted by sniper~ Yazıyı Oku
    persembe gecesi yani 1 nisan cuma 00.11 de verdigim emir..

Sayfa 553/1007 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •