Sayfa 554/1000 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,832
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    ODAS

demedi demeyin...

önümüzdeki günlerin FLAŞ kaatlarından biri olabilir
     Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Döviz borcunu hesap etmediniz galiba ?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    12 Aylık bilançosunda 250 Milyon zarar açıkladı. Döviz borcu korkunç rakamlarda.Dövizin aşırı artması durumunda , gümleyebilir bile.
    Bizim yatırımcılara akıl sır ermiyor. Sermayesi kadar karlı şirketler sürünürken, bu tür hisseler garip bir şekilde prim lenebiliyor.
    Sayın radyolu ğutanıdığım kadarıyla;tavsiye etmiyor. Burnu iyi koku alır, beyaz bera gibi birilerinin uçurabileceğinden dem vuruyor.
    Kendi adıma bu tip hisselerden uzak dursam da, burada bir mesaj verilmektedir pala takipçilerine.
    Son düzenleme : nikrece; 29-03-2019 saat: 20:26.

2. Yillardir elimizde tuttudugumuz hisse var. FK 5 in altina dustu. Son 5 yilda karini 5 kat artirdi. Sermayenin 5 kati kar 5 sene onceki fiyatinda. Son 5 senede duzenli artarak temettu de cabasi. Dogrusu odas almak tabi..

3.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Her hisse hakkında o kadar bilgim olmadığından, yanlışım var ise lütfen düzeltiniz. Odaş bildiğim kadarıyla metro ihaleri de alt yapı işleri alan,anelenin türevi bir şirket. Metro yatırımları durunca 5,50 lerden bu duruma geldi diye biliyorum. Kurucusu da korkut Özal dı sanırım. Seçim sonrası,kim gelirse gelsin yarım kalan işler devam edecektir. Onun ayak sesleri de olabilir. Dedim ya burası bist pist
    ayıda çıkabilir.
    Yok abi,baya yanlış biliyorsun.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,832
     Alıntı Originally Posted by caferak Yazıyı Oku
    Yok abi,baya yanlış biliyorsun.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    iyi o zaman sileyim, sizde silin ltf.

Bırakın kalsın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    ODAS

demedi demeyin...

önümüzdeki günlerin FLAŞ kaatlarından biri olabilir
     Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Döviz borcunu hesap etmediniz galiba ?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    12 Aylık bilançosunda 250 Milyon zarar açıkladı. Döviz borcu korkunç rakamlarda.Dövizin aşırı artması durumunda , gümleyebilir bile.
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Bizim yatırımcılara akıl sır ermiyor. Sermayesi kadar karlı şirketler sürünürken, bu tür hisseler garip bir şekilde prim lenebiliyor.
    Sayın radyolu ğutanıdığım kadarıyla;tavsiye etmiyor. Burnu iyi koku alır, beyaz bera gibi birilerinin uçurabileceğinden dem vuruyor.
    Kendi adıma bu tip hisselerden uzak dursam da, burada bir mesaj verilmektedir pala takipçilerine.
     Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Yillardir elimizde tuttudugumuz hisse var. FK 5 in altina dustu. Son 5 yilda karini 5 kat artirdi. Sermayenin 5 kati kar 5 sene onceki fiyatinda. Son 5 senede duzenli artarak temettu de cabasi. Dogrusu odas almak tabi..
    TÜM arkadaşlarımın iyi niyetli düşüncelerine teşekkür ederim.Burası bir forum olduğuna göre her görüşü paylaşabilmek mümkündür..Tabii forum kuralları çerçevesinde...

şunu ÖNCELİKLE belirtmek isterim...

BEN HİSSE PAZARLAYICISI DEĞİLİM,OLMADIM ve ASLA OLMAYACAĞIM.

iNSANLARIN KIT KANAAT arttırdıkları paraları borsa ya yatırıp kimsenin BENİM AKLIMA UYUP zarar etmesini asla istemem. Zaten herkesin benden fazla aklı var...neden bana uysunlar..

bir diğer nokta.. en az yukarısı kadar ÖNEMLİ OLAN..

BEN HER HİSSEYE TEKNİK OLARAK bakarım . Temel analizden fazla anlamam.. Belki de en büyük eksiğim budur..Biraz da temel öğrensem abat olurum sanki

ODAS ben de var mı . Var.. evet , maliyetimde 181...tabiiki elde tutmanın maliyeti de oluyor..

Dediğim gibi sanki haftalıkta ki son 15 haftadır 135 i dip yapmış gibi görünüyor..özellikle bu hafta dibi
    yüksek hacımla test etmiş...Eski haftalarda da daha yüksek hacımla test etseydi daha iyi olurdu bence...

MERAMIM BUDUR...

yanlış anlaşılmalara,müstehzi ( alaycı ) açıklamalara meydan vermemek için biraz uzuncada olsa yazmak gerekti.

Hepinize saygılar,sevgiler...
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,832
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bırakın kalsın
    Temelciler belli oluyor t/a iki kere 5,5 tepe, iki kere 4 tepe, iki kere 2.00 tepe yapıp 1,50 olan hisseyi yazıyoruz. Kimseyi etkilemek adına yazımı sildim.
    Şimdi bu duruma nasıl gelindiğini süreci takip edenler bilir. İstanbul, Tavşan tepeye kadar ulaşan metro hattı, çam çeşmeye de, TUZLAYA DA gidecektir.

eminim svg nikreece le benim biribirimizden öğrenecek çok şeyimiz vardır..

GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER gibi...
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Sayfa 554/1000 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •