Sayfa 568/1005 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 4,537 - 4,544 arası.

Konu: Viop LII

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    sapuk la bunnar

840000 endeks diyorlar

emlak dayu, bira vamı ?
    olmamı daha başlamadım zabaha kadar dizi izledim. kafam az bi yerine gelsin

başlarım

endeks demişken ben satış sürecinde olduğumu yazmıştım .. malın yarısını anc erittim yükseldikçe ama bugün endeks nerdeyse % 1 düşmüş

benim hisselerden ikisi artı.

gerisi pert resmen

bu nasıl oluyor çıtak. banka ile tuttular ozaman endeksi.

hisselerden sağlam girdi bugün

iki taban gerisi - % 5-6

biraz daha yukarı yol var bence endeksin

malı eritmem lazım. % 50 nakitteyim henüz.
    .....

2. kendi özgür iradesiyle gelen,
    kendi özgür iradesiyle gider.

çift başlı kral kobra piyasaya çıkmadan özgür irade tecelli etmez.
    ettirmezler.
    bence.
    sonra boyacılık bilem yaptırmazlar adama.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ankara'da arazi çok nüfus az Polatlı'ya kadar gelişebilir. İstanbul Dünya kenti ve arazi az.

İzmir'de de arazi bence sınırlı. Mesela Batı Çimento'yu alan arazisi için almıştır.
    izmir dç neden sürüyor ozaman

limanıda var sanırım ?
    .....

4.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Vay it oğlu it vay Nasıl da kendini biliyor fino hahahahhaha

Sokakta biri ortaya onun bunun sıçtığı diye bağırsa döner efendim der bu... Neyse bunu da böyle kabul ettik de haberi yok süzmenin...
    lan sülaleni burada gelip anlatma kopye çekme adam ol diye çok uyardık it oldu bak benim adım bulut yazdığımda böyle direk yazarım , yönetim bu it burada hep havlıyor bende buna buradan ateş ediyorum , insanlara sataştığı sürece direk atıcam , size düşen bize ceza kesmek , bak lan kimle dans ettiğini öğren senin gibi götüm başım oynamaz benim cezamız neyse başımızla dışardada böyle yaşadık buradada
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Evrim saçmalıktır...Binlerce tür oluştu ve yıllarca elendiler ve sonunda insan ırkı en güzel-uyumlu olduğundan finale kaldı...teori bu...

Peki bir arabanın ilk halini görmek gibi(ilk üretilen araba) binlerce insana benzeyen tür olması gerekmez miydi?

Mesela dişlerimize bakalım.Bundan daha mükemmel form olamaz.Kesiciler önde azılar arkada vs...Daha mükemmel bir çeneyi hangi ortodonist yapabilir?

veya elimize bakalım..Baş parmak ve diğerleri TUTUŞ için harika tasarlanmış...Tüm organlar için durum bu...

SORU: madem bu mükemmel halden önce binlerce ara form vardı.neden yok?

yani azı dişleri önde olan veya gözleri asimetrik olan ırk nerede?Sadece organların simetrik olması bile milyarda bir olasılıktır...

500 mil. yıl öncesine ait sinek fosili varken ..50 milyonluk dinazorlar varken neden bu insana ait formlar yok..milyonlarca olmalıydı...

EVRİMİN kitabını yazarım...Bakterilerdeki ortama uyum ile insan evrimini karıştırmayın...

hatta bu dediklerim her canlı için geçerlidir..GEYİK bile bu forma gelinceye kadar ARADA milyonlarca evre geçirmeliydi..nerede onlar?

Çakalın teki DAR... kızını hastalıktan kaybedince ALLAHA isyan etti ve inkarına anlam vermek için hepimizle alay eden saçmalılar zincirine TEORİ dedi....Ateşi bol olsun...AMEN-AMİN...

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    bu nasıl oluyor çıtak. banka ile tuttular ozaman endeksi.
    adam sadın stop noktasına çok yaklaştığımızı düşünüyorum dedi

yani TÜRKİYE'nin borcunu artık çevirememesi didi

yüzdürmeye çalışıyorlar... yüzdürmeye

pamuk ipliğine bağlı herşey... bir yerden açık verirlerse kağıttan ekonomi GÜM DİYEGELECEK

7. Küresel ısınma, laflarını sık duymaya başladık, cep tilifonu bile ısı yayıyormuş, dünya çölleşmeye doğru giderse, bize daha çok mülteci gelir sonucu ortaya çıkabilür.
    asfalta eriyormuş, uzmanlar lastiği iyi olmuyanlar saat 12-16 arası yola çıkmasın uyarısı yapıyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

8.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    zamanında alıp sattıgım bir hisse bakayım dedim...

ne göreyim 50 lira olmus...

bu hisse 1 liraydı 3 yıl önce...

cimentaşın arazisi yok mu?

o primlenmemiş buna göre...
    Çimentaş halka açıklığı az diye çok bakmadım. Şehir içinde kaldı, çevreyi kirletiyor, trafik yoğunlu vs deyip kapatabilirler.

Sabır eden onda da kazanır, ama ömrü vefa etmeyebilir de.

Şahsi arsa almaktan daha iyi bir alternatif olabilir.

İnsan olarak basit düşünüp tüm parayı bir yere koymak istiyoruz ve felek orada seni yakalıyor.

Sonra ben bu kadar ortağı aynı şirkete toplamak için ne kadar uğraştım biliyor musun diyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 568/1005 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •