Sayfa 588/1002 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 4,697 - 4,704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Bartalomeus mu? Ekümenik olan o

Ekümenik evrensel demek galiba

Onuda vermezler / vermeyiz canım artık , burda doğmuş büyümüş adam.

Şaşkınlıktan doğan ifade mi gizliyemedim de, yoksa kimse alınmasın aman diyim hassas konular bunlar.
    Yok espri olarak yaptım o zaman rezerv 120 milyar dolar şimdi -45 milyar dolar o sebeple dedim .

Makara kukara

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,935
    Adamlardaki ifade özgürlüğüne hayranım, ülkemizde bu tür şeyler ancak muhalefete karşı ise televizyonda yayınlanabilir, aksini düşünemiyorum bile...Simpsons isimli çizgi filmde Trump'a neden oy vermemelinin sebebini saymışlar...

https://www.yahoo.com/entertainment/...064601776.html
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Tanıdık bir papaz varsa haber verelim yetkililere onlarda önce içeri alsınlar sonra salsınlar....
    O bir kumardi oynadik ve kaybettik.

4.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    O bir kumardi oynadik ve kaybettik.
    şüphesiz ki kumarın bazı yararları vardır..

5. Yasal Bilgilendirme: 2 Aralik 2020 itibariyla Esnek Hesap aylik akdi faiz orani ve aylik gecikme faiz orani %1,46, aylik temerrut faiz orani %1,76 olarak uygulanacaktir.

Gelen mesaj.

6.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku

dere boyu kavaklar ,
    açtı yeşil yapraklar...
    Sapık bu benjamin franklin.

7.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    ticarette yillardir insanlara anlatamadigim durum bu.
    bankada ki 1 milyon tl paran gelecek sene 1.5 milyon olabilir ancak 2 sene once 1 milyona 100 ton alirken 1.5 milyona 80 ton mal aldigimda hani kar.

veya benim gibi 2-3 ay vadeli mal satan adam % 20 kar ile nasil ayakta kalacak.doviz sadece 1 ayda % 10 artmis.

--

firincilara ,pastanecilere artik sunu anlatiyorum
    abi senin deponda 1000 cuval un var.ekmek yapip sattin.gittin uncuya : 1000 cuval unun parasi ile 800 cuval alabiliyorsun.sonra 800 u satip gidip 600 cuval aliyorsun.bu sekilde batar misin batmaz misin..
    fırıncıların marjları çok yüksek onlar da batarsa esnaf kalmaz zaten.kiracımız var oradan biliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by gumus2929 Yazıyı Oku
    İstedikleri kadar düşünsünler.adam 550 bine ev satıyor gözünü kırpmadan bu rakamlardan dolar alıyor. Bu fiyattan alan da kar edeceğini düşünüyor..

.
    ev hiç akıl işi değil. anca arsadan topraktan mantıklı .dolar değil altın versiyonunu ben yaptım. iyiki yapmışım. 20senede amorti olan yatırım mı olur. tükürürüm yatırımına.

Sayfa 588/1002 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •