Sayfa 60/369 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 473 - 480 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fzcan Yazıyı Oku
    Sn his arzın ilk 3 günü nasıl bir hareket bekliyorsunuz Enerjisa da.. .
    kimse bilemez 30 gün fiyat istikrarı var. 180 gün ortaklar hisse satamıyor bunlar olumlu o kadar ondan sonrası elinde parası olan ve hisseyi yönetmek isteyenler gelip oyununu oynayacak. İlk gün tavan gitme ihtimali yüksek yalnız endeks alıcılı olursa yoksa zor.

2. Adam hala soru soruyor ya git 1. sayfadan itibaren oku formülü verdik işin algoritmasını 5 madde yazdım okuda adam ol hadi.

Hocalarımıza; lütfen şu matematik derslerine önem verin yoksa işimiz bayağı zorlaşıyor laf anlamıyorlar laf....

3. Sn his sağol en sağlam bilgiler faydalı bilgiler paylaşıyor Sun

...sağol ...

4. Dun burada 2 katı talep geldı dıyen bırısı vardı kaynak cok sağlamak falan dıyordu nerde o arkadaş

5. Aracı kurumda calısan bır vatandastan alıntıdır bızım aracılığımızla yapılan talep bıle su anda tek basıma 15mılyon sadece tek bır kurum demekkı talep patlayacak o arkadas bılerel yada bılmeyerek yanlış haber paylastı galıba

6. bilerek burada spekülasyon yapanlara sesleniyorum, milletin şuraya verdiği üç kuruşa göz dikip milleti üzmeye hakkınız yok kabusunuz olurum yaptığınızı yanınıza bırakmam. varsa olumlu yada olumsuz gerçekleri yazın spekülasyon yapmayın. kaynağı belli olmayan bilgi paylaşmayın.

7. Siz anlamak istemiyorsunuz yabancı dan gelen talep 2 kat olursa yerliden gelen 6 kat olursa ne olacak yabancı hisse alırken yerli ye az miktar mı verilecek

8. Atıyorum kafadan yabancı ların hepsi aldı 10 bin lot ama yerliler 100 lot aldı ne olacak 100 lot için mi burada yazıyorsun kardeşim

Sayfa 60/369 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •