Sayfa 63/1001 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 497 - 504 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Açılsın artık yav.
    Pavyona girmek için köfteci den ayrı izin al
    Otomatik kapıya şifre ver
    Labirent bulmacayı çöz.
    Baskın yoksa çıkmakta çok zor.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geliyom başgan🤣

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sadece burda yazmak hastalık değil abi, komple hastayız borsayla uğraşan adam ruh hastası oluyo, duvarlardan ses gelmesin diye burda yazıyorum,
    Geçen gün pırtföyümü inceledim XXX hissesinde aynı yerden bikaç kere almış ve aynı yerden bi kaç kere satmışım tabii farklı günlerde
    bu nasıl bir algı bu nasıl bi düşünce kelimelerle anlamlandıramıyorum artık, deli yapmaz bizim yaptığımızı
    Hem düşsün istiyoruz hemde yükselsin istiyoruz, garip bi durum hakkaten bu iş iş değil, biran önce bu işleri bırakmak lazım
    Ariston üstadın duvarları gene rahatsız etti heralde epeyidir yok.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sadece burda yazmak hastalık değil abi, komple hastayız borsayla uğraşan adam ruh hastası oluyo, duvarlardan ses gelmesin diye burda yazıyorum,
    Geçen gün pırtföyümü inceledim XXX hissesinde aynı yerden bikaç kere almış ve aynı yerden bi kaç kere satmışım tabii farklı günlerde
    bu nasıl bir algı bu nasıl bi düşünce kelimelerle anlamlandıramıyorum artık, deli yapmaz bizim yaptığımızı
    Hem düşsün istiyoruz hemde yükselsin istiyoruz, garip bi durum hakkaten bu iş iş değil, biran önce bu işleri bırakmak lazım
    valla benim için bulunmaz kaftan. çünkü yapacak başka bir işim yok. ama hem çalışıp, hep oynayan birisi, başarısızsa bırakması akıllıca olur tabiki...

4. O değil de boru gibi lonk oldum 60 kontrata vardık 1613 den aşağı her 5 - 7 puana 10 lonk bastım hadi bakalım pala inandırıcı olmadı düşüşün. Bi -3 daha yaparsa gırtlak mala gireriz, oradan bi -3 daha yaparsa da stop oluruz sülale rahatlar nasip

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bu viop un içine ne koydularsa, tadına bakan bırakamıyor. belkide çok kişi emekli olmuştur onu bilemeyiz tabii...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,775
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    O değil de boru gibi lonk oldum 60 kontrata vardık 1613 den aşağı her 5 - 7 puana 10 lonk bastım hadi bakalım pala inandırıcı olmadı düşüşün. Bi -3 daha yaparsa gırtlak mala gireriz, oradan bi -3 daha yaparsa da stop oluruz sülale rahatlar nasip

sen beni kalpten götürücen

volkan konak söylüyor elumuze verdiler oy oy oy youtube (3 dk. olan)

https://i.resimyukle.xyz/K5IS14.png

poz.ları netleştirince 80--90 uzunda bende var

Bear_Bull
    @BearBull26

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    O değil de boru gibi lonk oldum 60 kontrata vardık 1613 den aşağı her 5 - 7 puana 10 lonk bastım hadi bakalım pala inandırıcı olmadı düşüşün. Bi -3 daha yaparsa gırtlak mala gireriz, oradan bi -3 daha yaparsa da stop oluruz sülale rahatlar nasip

3 kagıt.jpg

emmi durum bu şekilde ise düzeltmenin dibini sıyırdın.. ben de böyle düşünüyorum.. çünkü kağıtlar diblerini yalıyor yokluk fonunun maliyetleri arşa çıktı..

velhasılı aksi senaryo şubat 2020 gidişatı ki komple anahtarı bırakıyoruz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    gelecek cuma EREGLİ TEMETTÜSÜ VAR.

HERİF şunu yapar mı?

BIST100 DE kuvvetli desteği temettüyle kırabilir mi?

mesela kuvvetli desteğin yakınına getir..ertesi gün -18 puan temettü ile desteğin epey altında açılış yap..

temettü ile kırılması önemli değil..nasıl olduğu önemli değil...direk grafiklere bakılır.teknik ne ise odur.

Sayfa 63/1001 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •