Sayfa 64/450 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 3596 madde; 505 - 512 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. Teşekkürler @udem hisseye ilgi çok az alış kademeleri çok boş, belkide insanlar primli hisse diye ilgi göstermiyorlar, ytd

2.  Alıntı Originally Posted by legalhigh Yazıyı Oku
    Teşekkürler @udem hisseye ilgi çok az alış kademeleri çok boş, belkide insanlar primli hisse diye ilgi göstermiyorlar, ytd

Pu ha ha güldürdün beni dostum. Şaka gibisin. Zamanın yoksa yanlış adrestesin....

Ytd

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ondan değilde kagitta dolasimda sadece %2 gibi bir dilim var beni tedirgin eden o, ama bide avantajlı yani var böyle olması endeksi pek takmıyor çoğunlukla spek ne derse o yönde gidiyor. Ytd

4. Esteban ver coşkuyu.....

Ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. KeSeR DöNeR SaP DöNeR TaVuK DöNeR Et DöNeR Hissemiz de 3 vakte kadar burdan dÖnEr çalkala esteban çalkala...

Ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Abi kardeş başladılar bakalım

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Meddah1 Yazıyı Oku
    Genel kurulumuzdan neler çıkacak bakalım artık. Top onlarda. Sürpriz kararlar olabilir mi? Pimas 27 nisan brüt takastan çıkıyor. Brüt ten önceki kardeş hareketi devam edecek mi? Fabrika açılışı nasıl etkileyecek? Bilanço nasıl olur acaba? Arsa ne zaman satılacak pimasin? Birleşme ihtimali konuşuluyordu Pimasla. Olur mu acaba? B grubuna geçiş ne kadar hareket katar? Hikayesi bol bir kağıt. Sorular kadar cevaplar da güzel olursa seyret sen. Pazartesi güzel bir gün olur inşallah. Hayırlı Cumalar.YTD

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    5 gün önce dediklerimizi madde madde siraliyoruz şimdi. 1-2. Sorular guzel cevaplar buldu. tamam. Darısı diğerlerine inşallah. YTD

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Tamamen kendi görüşümdür.

Sayfa 64/450 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •