Sayfa 650/1002 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Bu arada aksam 9 gibi esimin de sonucu pozitif cikti, biz de 15 gun karantinaya alındık.
    Allah acil şifalar versin,bu hastalık Avrupa da 2.ci kez kapanışa götürüyor bizde her konuda olduğu gibi karartma yapılması ve hastalığın yayılma hızı 2 kez kahrediyor insanı...

2. Yeni merkez bankası müdürü
    Naci Ağbal bir dönem "sizin gibi kerizleri bulduk neden vergileri düşürelim" demişti..

3.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Değerli forumdaşlarım, uzun bir hastane serüveninden sonra bu akşam evime geldim. Çok şükür yemeğimi yiyebiliyor, tuvaletime gidebiliyorum. Ama eski halime dönmem için uzunca zaman gerekiyor.

Sağlığınızın değerini koruyunuz. Parayla- pulla ölçülmüyor. O anda hiç bir şeyin önemi kalmıyor. Artık akışına bıraktım. Kendimi iyi hissettikçe foruma girebileceğim. Para işlerini komple oğluma devrettim. Ben canımın derdine düştüm. Hastane işini ne siz sorun ne ben anlatayım. ALLAH kimseyi düşürmesin. Şimdilik esen kalınız.
    Çok geçmiş olsun Sayın Ressam,sizi çok merak ettik,malum sanal ortam,uzun süre sağlığınız hakkında bilgi sahibi olamadık,insan empati yapıyor,burada bir nevi dostluklar oluşuyor ancak gerçek hayatta başımıza bir şey gelse kimse halimizi maalesef kimse bilemez.(eskiden beri görüşen forumdaşlar hariç)

Umarım bundan sonraki hayatınız sizin ve sevdikleriniz için sağlıklı ve huzurlu olsun.....

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Valla cuk oturmuş
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku

6. Şanghay 5 lisine ne oldu..
    Rusya ile kendi paramızda ticaret?
    Çin le SWAP anlaşması?

7. Geçmiş olsun dileklerini ileten forumdaslara teşekkür ediyorum, umarim sorun cikmadan atlatiriz bu hastalığı.

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Şanghay 5 lisine ne oldu..
    Rusya ile kendi paramızda ticaret?
    Çin le SWAP anlaşması?
    Reyis bizi NAFTA'ya alın bile demişti Pushtun oğluna, ahalide gülmüştü.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 650/1002 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •