Sayfa 654/1223 İlkİlk ... 1545546046446526536546556566647047541154 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 5,225 - 5,232 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    BU arada, MUHARREM İNCE'nin seçim gecesi körkütük sarhoş olduğu
    Yüksek Seçim Kuruluna gidiyorum deyip,
    ayyaşlıktan bırakamadıkları apaçık ortada iken,
    AKP sayesinde bu adamın seçilmediğine sevinmelimiyiz acaba?

levent gültekin saçma ifadeleri için için özür dilemiş.
    https://twitter.com/acikcenk

kaldı ki chuchil sabah kalktığnda viski içen bir kişiydi ama ülke yönetiyordu.. herkes gereksiz yere ince ye yükleniyor.. bende düzeltilmesi gereken çok şey olduğunu biliyorum , mesela chp de abd sistemine benzer bir adaylık seçim süreci olmalı, 4-5 başkan adayı yıl boyunca mesela kampanya yapmalı, nihayetinde ülke genelinde en seçilebilir olan kişi öne çıkar. ama basında bazı kalemlerin prim yapma çabası ve parti içi hesaplaşmaların ürünü olduğu belli bir karalamaydı o geceye ilişkin bu durum.
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

2. Sadece Türkiye'de değil dünyada da tuhaf şeyler var. Onca "ticaret savaşı" lafına ve çok büyük rakamlardan söz edilmesine rağmen, dünyada enflasyonda yükseliş eğilimi olmasına rağmen, ons altının euro-usd'ye takılıp onunla hareket etmesi ve düşmesi de saçmalığın daniskasıdır.

levent gültekin m.ince nin ben onbeş yaşından beri cuma namazlarına giderim üzerine içkiliydi felan demesi ile
    , gereken yere iğneyi vurdu.. dürüstlüğüne samimiyetine hiç inanmıyorum.. ben daldan değil kökten demokrat insana inanırım..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    levent gültekin saçma ifadeleri için için özür dilemiş.
    https://twitter.com/acikcenk

kaldı ki chuchil sabah kalktığnda viski içen bir kişiydi ama ülke yönetiyordu.. .
    evet, doğru..
    CHURCHIL...kıyas götürmez bir liderdi..
    Ona yasak yok ..Sabah akşam içsede olur..

5.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    evet, doğru..
    CHURCHIL...kıyas götürmez bir liderdi..
    Ona yasak yok ..Sabah akşam içsede olur..

churchill'in inandığı kitapta alkol yararlı bir şeydir lakin fazlası zararlıdır yazmıyor da ondandır..

6.  Alıntı Originally Posted by Loser Yazıyı Oku
    Arçelik'e bakınca kendi kendime "bu borsa yükselmez" diye düşünmüştüm. Arçelik TL cinsinden ve zirvesinden yüzde 50'den fazla düşmüş ve tepki bile almıyor. Kapatın bu borsayı gitsin.
    Fibonacci baba bile alırdı buradan

Bizde kimse almıyor be

7. Aslında dikkat ediyor musunuz? "Buradan döner", "artık sert alımlar gelir", "abi çok düştü ya tepki alır" diye diye milletin çoğunun faydalanmasına izin vermeden basıyorlar aşağıya. Taaaa nerelerden beri, "çok düştü abi" lafları vardı. Ne dersiniz, gerçekten de çok düştü mü? Alınır mı?
    En çok da şu "finansçı" geçinen ve durmadan o tv benim bu tv senin ahkâm kesen soytarılara bayılıyorum ben.
    Geçen gün bunlardan biri olan soytarının teki, 92500'den döner demişti. Onu inanıp şortunu kapatan ve bir de long açan varsa tam 8 bin puan zarar yazdı.
    Arkadaşlar, özellikle ün yapmış soytarılara inanmayın. Bunlar kulaklarına ne fısıldanırsa insanları yanıltmak için o lafları söylerler.Bunlar istikrarlı şekilde insanları yanıltan şeyler söyleyip yanıltıcı rakamlar verirler. Ama yine de hiç kimse bunların söylediklerine bakmaktan vazgeçmez ve halen fikir isterler. Aptal mısınız ya siz? Yapmayın böyle. Yaklaşmayın bu manipülatör soytarılara.

8. Piyasaları düzeltmek kolay

Berat Albayrak görevden alınacak

Ali Babacan ve Mehmet şimşek tekrar göreve gelecek

Merkez bankası başına Durmuş Yılmaz atanacak

Yapısal reformlar için mahfi eğilmez maliyeye atanacak

Ohal bugün kaldırılacak

Pazatesi dolar 4.2 olur

Borsa 100.000 ü geçer

BU KADAR NET

PEKİİİİİİİİ

RTE BUNLARI BİLMİYOR MU

BİLİYORDUR .