Sayfa 664/837 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 6689 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Hareketler agresif ve dinamik. Europower halka arz onayı sonrası hacimde ilk onun dışına çıkmadık. Bugünde koza grubundaki mahkeme kararı sonucuna rağmen ilk beşteyiz. Buradan yukarı sürerse yeni ufuklara yelken açarız. Ancak, ben sakinliği tercih ederim. Durduk yerde anlamsız bir ceza yemeyelim SPK'dan. Gerçi alışveriş başarıyla sonuçlandı herhalde o tarafta. Tahtada küçük yatırımcı ağırlığınının hafiflediğini düşünüyorum. Tüm haftasonu topicte paylaşım yapılmaması bilimsel olarak buna dalalet.

Neyse? Sakin olup plana güveniyoruz
    kesinlikle saçma sapan bir ceza almayalım yeter sakin sakin gitsin -4 ten -1 ler vs çok volatilite yorar hepimizi.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Hareketler agresif ve dinamik. Europower halka arz onayı sonrası hacimde ilk onun dışına çıkmadık. Bugünde koza grubundaki mahkeme kararı sonucuna rağmen ilk beşteyiz. Buradan yukarı sürerse yeni ufuklara yelken açarız. Ancak, ben sakinliği tercih ederim. Durduk yerde anlamsız bir ceza yemeyelim SPK'dan. Gerçi alışveriş başarıyla sonuçlandı herhalde o tarafta. Tahtada küçük yatırımcı ağırlığınının hafiflediğini düşünüyorum. Tüm haftasonu topicte paylaşım yapılmaması bilimsel olarak buna dalalet.

Neyse? Sakin olup plana güveniyoruz
    benimde aklımda biraz gesanlarımı satıp eurowpover alıyım diyordum ama bu korkunç talep gözumu korkuttu kime sorsan bende alıcam diyor bari biz onun babası sayılırız ucuz görüp bizi alırlar...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3. City'nin takası 239.446 tane artmış gözüküyor bugün.

4.  Alıntı Originally Posted by rcan Yazıyı Oku
    City'nin takası 239.446 tane artmış gözüküyor bugün.
    saglam al sat yapmayan kurumların toplaması çok güzel ...Digerleri tahtanın dengesini bozuyor habire..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5.  Alıntı Originally Posted by rcan Yazıyı Oku
    City'nin takası 239.446 tane artmış gözüküyor bugün.
    809.954 oldu.
    Hayırlısı...

Alıntı Originally Posted by rcan Yazıyı Oku
    809.954 oldu.
    Hayırlısı...
    citinin lotunu 4 de bölersek 2.442.000 lot ediyor bu patronların sattığını fazlasıyla karşılıyor iş devamlı artıyor takası..

takas olarak her şey yolunda gözüküyor. citi daha alsın ama ya en dıştan deustche falan gelse

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    saglam al sat yapmayan kurumların toplaması çok güzel ...Digerleri tahtanın dengesini bozuyor habire..
    yani orası öyle ama şeker yatırım enteresan geçen de de tahtayı ayakta tuttu bugün verdi ne varsa aldıklarını...

buralardan artık dönmesi lazım yeter bu kadar eksi önümüz bayram gesan bayramları sever

Sayfa 664/837 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •