Sayfa 666/997 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 5,321 - 5,328 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    girilebiliyor site açılıyor
    Bende 3-4 dakika dns hatası verdi. Diğer siteler açılmasına rağmen açılmayı reddetti. Şimdi bende de düzelmiş gözüküyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Yerel bankanın kestiği ücret bu arada switf kapsamında mı..?

Birde lokal almadı da muhbir banka aldı..

O ücretinde o dekont a yansıması gerekir diye biliyorum..

Bende yansıdı idi..
    değişiyor o, tercihe göre göndericiden veya alıcıdan kesiliyor

3.  Alıntı Originally Posted by harakiri35 Yazıyı Oku
    Banka size parayı vermem demiyor beyefendi niye anlamak istemiyorsunuz. Yeter ya bıktım anlamak istemiyor insanlar. Tamam lan nefret edin bankalardan yastık altında tutun güvenmeyin tefecilere

Eğer senin vaden bittiğinde ÖNCEKİ GÜN HABER VERMENE RAĞMEN sana paranı nakit vermezlerse anlarım. Ama saat 3'te gidip benim param nerde lan dediğinde veremiyorlar çünkü yok kardeşim yok. ŞUBEDE NAKİT PARA YOK. Vallahi sizin gibi fiziksel para sapkınları yüzünden bitcoin başarılı olsun istiyorum başka bişeyden değil

Kanunda yazmıyorsa da adam sana nakit vermek zorunda olmaz, şunu anla artık. Bide saçmalama diyor bana ya hey allahım ya. Sana paranı faizinle vermeyen yok, hatta nakitte veriyorlar vakitlice istersen. Ama her vadesi bitenin parasını nakit tutamazlar şubede.
    sana kim dedi saat 15:00 te istedim de vermediler diye? Fiziksel para sapkını falan değilim sözlerine dikkat et dangalak(senin anlayacağın dil bu anlaşılan).Sen hangi kanunda günün de ödeme yapmak zorunda diye sormuşsun ben de sana hangi kanunda günün de ödeme yapmak zorunda değil diye yazıyor göster dedim.Senin iddianı senin silahınla çürüttüm!SaÇMALAMAYA devam et

4.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    sana kim dedi saat 15:00 te istedim de vermediler diye? Fiziksel para sapkını falan değilim sözlerine dikkat et dangalak(senin anlayacağın dil bu anlaşılan).Sen hangi kanunda günün de ödeme yapmak zorunda diye sormuşsun ben de sana hangi kanunda günün de ödeme yapmak zorunda değil diye yazıyor göster dedim.Senin iddianı senin silahınla çürüttüm!SaÇMALAMAYA devam et
    Ödeme nakit olmak zorunda değil kardeşim hesabına geçerler paranı sende eft havale yaparsın. Önceden haber verirsen nakitte alırsın. 13.12.2017 tarihi ile Türkiye'de bankalardan parasını alamayan mudi yoktur. Aksini iddaa eden suç işler.

Hakaretlerini aynen iade ediyorum. Argümanı biten hakarete sarılıyor. Bişeyi çürüttüğünüz yok kaç gündür kendinizi rezil ediyorsunuz. Tabi gerçeklerde değişmiyor bu sırada, aynen bizim yazdığımız gibi duruyor...

Eurobond grubumuz var..

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    eurobond TL cinsi bonoya göre daha sağlamdır....Londra üzerinden satış yapılır ve tahkime gitme hakkı verir.....Ama onunda faiz gelirleri bilmem kaç doları aşarsa maliyeye kendiniz bildirim yapmanız lazım aksi halde bayağı ciddi cezası var.......
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

6.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Hangi kanun hangi yönetmelikte aynı gün ödeme yapmak zorunda diyerek saçmaladığınızı düşünüyorum.Mevduat hesabı açarken vade sonunu belirsiz mi bırakıyorsunuz tabii ki HAYIR, bu ne demek ? ANLAŞTIĞIMIZ TARİHTE PARANIZI FAİZİ İLE BİRLİKTE ÖDEYECEĞİZ DEMEK.Mevduat cüzdanının kendisi başlıbaşına bir sözleşmedir ve sözleşmeye aykırı davranma hakkı olamaz bankaların.Siz gösterin hangi yasa yönetmelikte banka istediği tarihte ödeme yapar diye yazıyor.
    banka talep ettiğiniz yöntemle ödemekle yükümlüdür, nakit isterseniz grup saati geçmediyse ödeyebilir, geç bir saatte geldiyseniz kaydi olarak istediğiniz bankanın şubesine ödeme yapar. eft ücreti konusunda da muafiyet alamamışsanız o sizin sorununuzdur. banka ilan ettiği eft ücretini sizden alır. banka BHA (bankacılık hizmetleri sözleşmesi) da nakit olarak vadede öderiz demez. siz kendinizi vadesi dolan tek müşteri gibi görme bencilliğinden arının, vadesi dolan ve sizden çokça tutarı olanlar da olabilecektir. bir şubenin kaydi olarak milyon dolardan fazlaca mevduatı vardır, vade dönüşlerinde o kadar nakit para bulundurmak gerekir ki bu akla mantığa hiçbir şekilde uymaz, kendinizi ve buradakileri kandırmayın.
    bu konudaki son yazımdır.

Alıntı Originally Posted by harakiri35 Yazıyı Oku

Eğer senin vaden bittiğinde ÖNCEKİ GÜN HABER VERMENE RAĞMEN sana paranı nakit vermezlerse anlarım.
    Siz bankacımısınız....
    Bunu bana söyleyen tüm bankacıları bir güzel haşlıyorum,en basiti siz borcunuzu bilmiyormusunuzmu???
    Vatandaşa bu hakkı tanıyormusun....
    Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. Honore Balssa

8.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Bir abimizin USD mevduat hesabi var ve icinden cesitli miktarlarda ve yaklasik 3500 usd ucurmuslar, boyle bir sey nasil mumkun olabilir, kendisi yasli oldugu icin imzasini taklid edip yada kimligini gosterip baskalari parasini cekebilir mi, internet bankaciligi vs de kullanmiyor. Ben hesabinin icerigini bile goremessin dedigim halde bir guvendigi kisi bir banka subesinden onun hesap dokumunu almis ve orada gormus. Ben, hayretler icinde kaldim. Kisinin mebla detaylarinin hic kimseye verilmedigini biliyorum cunku....

Saygilar
    geçmiş olsun, hesap ekstresinde hangi günlerse o günleri de içerir tutarları da yazarak "xxx tarihindeki xxx miktarı tarafımca çekilmemiştir, bu işlemi kesinlikle ben yapmadım, imzalar kesinlikle bana ait değildir, bu konuda kimseye talimat vermedim" gibi bir dilekçe versin. ve ilgili dekontları istesin, kopyalarını alsın ve bu dilekçenin bir örneğini ilgili bankanın teftiş kuruluna göndersin. hem ilgili şubeye hem de bankanın teftiş kuruluna. müffetişler bir incelesin, gelecek rapora göre faiz kaybı da olmadan banka ilgili parayı müşteri hesabına geçer.

Sayfa 666/997 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •