Sayfa 67/710 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon
Arama sonucu : 5676 madde; 529 - 536 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. 8 ayda yüz binlerce adam aldılar bi ülkeremi uyanamadılar diyorsunuz yani güldürmeyin beniaskerinden emniyetine birolratından hakim savcısına iş adamlarından mahkemelerdeki mübaşire kadar binlerce fetöcüyü çözen devlet koca ülkeri çözemedimi?emin olun şayet ülker bu işlerin içinde olsaydı istikbal bellona koza gibi şimdiye kayyumla yönetiliyor olurdu,algılarınızın yönlendirilmesine izin vermeyin çakal avı yaparlarsa arada kaynamayın bence ama yinede tercih sizin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. sn sancaktar samimiyetinize ve dusuncelerinize saygi duyuyorum cunku sizi tanimiyorum..aslolan hic tanimadiginiz.insana once itimat etmektir aksini bilmedikce ama bu kadar makina takima bagliliginiz artik acinasi bir duruma gelmistir..kotu niyetli biri sizi tahta bekcisi olarak bile dusunebilir rahatlikla..cikin disari cok guzel sirketler var senelerce thy i bekleyin daha kazancli cikarsiniz emin olun..dostane bir tavsiye

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir. Canli Derinlik için
    https://www.youtube.com/channel/UC2B...QW3uriLSQ/live
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

3. Bir insan hissesini aldığı sirket için neden olumsuz yazar ve hissenin düşmesini ister anlam veremiyorum burada hissesi olupta düşsün diye propaganda yapan var. Demek ki büyük bir Plan var.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sonra hisse düşmemesi için çaba sarfedenlere yüklenirler ya hissesi yok ya da bir yerlere hizmet ediyor olabilir ytd

5.  Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    sn sancaktar samimiyetinize ve dusuncelerinize saygi duyuyorum cunku sizi tanimiyorum..aslolan hic tanimadiginiz.insana once itimat etmektir aksini bilmedikce ama bu kadar makina takima bagliliginiz artik acinasi bir duruma gelmistir..kotu niyetli biri sizi tahta bekcisi olarak bile dusunebilir rahatlikla..cikin disari cok guzel sirketler var senelerce thy i bekleyin daha kazancli cikarsiniz emin olun..dostane bir tavsiye

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir. Canli Derinlik için
    https://www.youtube.com/channel/UC2B...QW3uriLSQ/live
    Sayın CPA öncelikle bilmenizi isterimki mktkm benim sahibi faruk süren olduğu zamandan bu yana portföyümde olan yatırımlarımdan bir ! tanesi,yani önerdiğiniz üzere ben hem dışarda hemde bir yönümle mktkmın içindeyim,maktk hakkındaki düşğncelerim sadece beni bağlar benim bu şirketle ilgili beklentim ve bağlılığım da öyle,kaldıki benim mktkm hakkında geriye dönük yazılarımı okursanız bu şirket hakkında hiç kimseye al tut yada sat tavsiyemin olmadığını,tam tersi benim bu hissedeki durumumun çok farklı olduğunu günlük aylık fiyat haraketleriyle ilgilenmediğimi de anlamış olursunuz!
    Şayet yetişkin bir insan ki aramızda yeni yetme ergen çocuklar olduğunu düşünmüyorum,birilerinin tavsiyesi yada önerisiyle araştırmadan geçmiş ve gelecek beklentisinin kararına kendi tercihiyle karar veremeden borsada yatırım yapmasının deli cesareti olduğunuda her fırsatta dile getirdim
    Hal böyleyken şirketi geçmişini bu gününü ve geleceğini bildiğim inandığım doğruları hiç hedef yada fiyat belirtmeden yazmakta bir sakınca görmedim,bu sizde hissenin bekcisi intibası uyandırdı ise evet ben kendi belirlediğim hedefe gelene kadar bu hissenin bekcisi olmaya ve şirket hakkında bildiğin doğruları yazmaya devam edicem
    Kim neyi nerden almış nerden satmış beni ilgilendirmiyor,isteyen kendi hür iradesiyle kendi beklentisiyle istediği hareketi yapma tercihine sahiptir,ben birtek kendimden sorumluyum ancak insanları korkutup ürkütüp algılarıyla oynayıp panikle hatalı kararlar almasını amaçlayan art niyetli insanları ve sonuçlarını bırada yazmakta benim özgürlüğüm

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6. TRT kanalında yayınlanan bir programın tekrarında Ahmet Özhan'ın sözleri FETÖ lideri Fethullah Gülen'e ait Hüzünlü Gurbet parçasını seslendirmesi sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu.

Klibin yayına girmesinin ardından sosyal medyada tepki mesajları yer aldı. Tepki kısa sürede yaygınlaştı. TRT'ye sosyal medyadan tepki gösterenler resmi kurumlara da başvurdu.

Tepkilerin ardından TRT Müzik, Twitter üzerinden açıklama yaptı ve özür diledi.

Kanaldan yapılan açıklamada, "Ahmet Özkan'ın söylediği Hüzünlü Gurbet şarkısı, 2005'te yapılan programın tekrarında sehven yayınlanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" denildi. (Medyaradar)

Ne yani şimdi düz mantıkla TRT fetöcümü sizce?

7. Sancaktar kardeş sana sonuna kadar katılıyorum klavyene sağlık.

Sayfa 67/710 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •