Sayfa 706/915 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    O gördüğün programa 1 kuruş para ödemiyorum; aracı kurumun hediyesi...Hatta bundan başka önemli günlerde takım elbise, gömlek, kravat vs. gönderiyorlar hedaye olaraktan... Çok paran olunca bazı şeyler bedava oluyor yani...Paran olunca anlarsın abisi...Hadi kaçtım...Hiç uğraşamam...
    Ah şeker kardeşim ah. Hadi kaç sen.

Kenan kardeşim bunlar senin yaptıgın hesap türünden hesap yapmıyorlar.. bizim gibi günlük ya da aylık hesap yapmıyorlar.. uzun vadeli hesaplamalar yapıyorlar.. gerekirse 20 yıllık beklerler.. kendi istedikleri oluncaya kadar beklerler... hareketin baslamısı icin istedikleri ortamın olması gerek... su an icbct otobusunde yüzde 10 luk ky ye yer var... yolcu cok... bu otobus bu kadar yolcuyla gitmez.. otobusun gitmesi icin baya yolcunun inmesi gerek

takaslara takılmayın... sag cebinden sol cebine koyar.. olmadı yandasına virmanlar

4. Şimdi biraz yukarı yaptı.2.seans başı için dikkatli olmak lazım.Açılışta direk aşağı basıyor.

5. Hacim çok azaldı buda dip çalışmasının göstergesi buralardan dönmesi lazım matematiksel olarak
    Yatırım tavsiyesi değildir

Bu nasıl banka çürük çarık hareketler , sahibi olmayan koyun gibi, işlem hacmi arttı şimdi biraz daha halka arz açıklayayım derse şaşırmayın,
    Tayfanın akıllısı gemi dümeninden uzak durur.

7. Halka arz yapacağına hısseleri toplayıp çıksın borsadan.Nasıl Migros kıpa ları aldı..Alternatifbank çekildi....Bunlar niye bukadar halka açıklık bırakırki kumar aynansın diyemi? Belli bir oranın altına düştünmü çağrı zorunluluğu olmalı...

8.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Halka arz yapacağına hısseleri toplayıp çıksın borsadan.Nasıl Migros kıpa ları aldı..Alternatifbank çekildi....Bunlar niye bukadar halka açıklık bırakırki kumar aynansın diyemi? Belli bir oranın altına düştünmü çağrı zorunluluğu olmalı...
    aynen katılıyorum Deniz bank ta öyle

Sayfa 706/915 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •