Sayfa 719/972 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 5,745 - 5,752 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    NewsTR dostum altın ne olur?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Sosyal mesafe var onurum
    Aaa reisi duymadin mi?
    Sosyal mesafe olacak
    Tokalasma yok
    Elimizi kalbimize koyuyoruz
    Sabir ve dua ile aft ye giriyoruuuuuz
    Fonet mi Doco mu?

Bir fatih kolay yetişmiyor

Trump yurtiçi uçuşları açacağını söyledi 28.5 den aldığım United airlines I akşam açılışta izleyin sn Webster

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    Giriş çıkışları kademeli yapın arkadaşlar. Çok faydasını görürsünüz, diğer türlü hayal kırıklığı olabiliyor.

bugün %40 ı uzun vade petrol olmak üzere isbank emtia, hisse, değişken(tcd vb) fonlar dahil sepet oluşturulup girilmiştir. hakkimızda hayirlısı olsun. bakalım ne olacak. yatirım tavsiyesi degildir
    Yatırım tavsiyesi değildir. tavsiye olarak değerlendirilemez. Her zaman kendi kararınızı kendiniz veriniz.

kvtb devam bugun ben ,oynama yok fazla

6.  Alıntı Originally Posted by Fonetik Yazıyı Oku
    bugün %40 ı uzun vade petrol olmak üzere isbank emtia, hisse, değişken(tcd vb) fonlar dahil sepet oluşturulup girilmiştir. hakkimızda hayirlısı olsun. bakalım ne olacak. yatirım tavsiyesi degildir
    bu seviyeden hisse ve değişkenlere giriş yapmak riskli değil mi üstad, borsa neye dayanarak bu kadar yükseldi anlayamadım, ben elimdeki fonların bir kısmını satmayı bile düşündüm bugün, ama risk almadan da kazanç olmuyor tabi.

7.  Alıntı Originally Posted by Fonetik Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun ama borsanın 120 bin yapmasını mı bekliyorsunuz? Bu ara çok yatırımcı tren kaçtı diye alım yapıyor ama ben bu zamanlar kenarda durmayı tercih ediyorum

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Fonet mi Doco mu?

Bir fatih kolay yetişmiyor

Trump yurtiçi uçuşları açacağını söyledi 28.5 den aldığım United airlines I akşam açılışta izleyin sn Webster
    Helal fatihim

Sayfa 719/972 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •