Sayfa 72/312 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon
Arama sonucu : 2495 madde; 569 - 576 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1.  Alıntı Originally Posted by tezcan Yazıyı Oku
    Kısacası hikayeye devam bilançoyu istedikleri gibi yönlendiriyorlar sahtekar bunlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu çalışmalarda somut gelişmeler hasıl oldummu onlarda hikaye olur syn tezcan
    Yatırım tavsiyesi değildir..

2.  Alıntı Originally Posted by trend1966 Yazıyı Oku
    Bu çalışmalarda somut gelişmeler hasıl oldummu onlarda hikaye olur syn tezcan
    Sayın trend bence o zamanda bir bahane bulur bunlar diye düşünüyorum

3. Şirketin yatırımcı ilişkilerine mail atarak ayrıntılı bilgi isteyeceğim.Kendimce gerçekten heyecan verici
    Yatırım tavsiyesi değildir..

4.  Alıntı Originally Posted by trend1966 Yazıyı Oku
    Şirketin yatırımcı ilişkilerine mail atarak ayrıntılı bilgi isteyeceğim.Kendimce gerçekten heyecan verici
    Bizimlede paylaşırsanız sevinirim teşekkürler

5. herşey bir yana arkadaşlar teknik olarak hissenin bu düşüş hareketlerini yorumlayacak kimse yokmu bugün zarar eden hisselerin en başında ditaş var bu düşüş nereye kadar gider.
    yazdıklarım "keşke benim olsa" anlamı taşır yatırım tavsiyesi değildir.

6. Arkadaşlar az önce yatırımcı ilişkiler yöneticisi dilek hanımla telefonda görüştüm.. Kısaca faaliyet raporunda belirtilen SAVUNMA SANAYİİ, HAVACILIK VE RAYLI SİSTEMLERLE iligili yapılan çalışmalar ürün satışına yansımış durumda.. Dışaıyada hizmet vermeye başlayan çok önemli bir AR-GE merkezi kurmuşlar, Fabrikayı tamamen yenilemişler, eski halini bilenler yeni halini görünce çok şaşırıyorlarmış. Makina parkı tamamen yenilenmiş, ilerleyen bilançolarda bunun farkını hem ciroda hemde karda çok belirgin olarak göreceğimizi söyledi.. SERMAYESİ 10 MİLYON OLAN BÖYLESİNE ÖNEMLİ BİR ŞİRKETE ORTAK OLUNMAZDA NE YAPILIR.. SABIR ACIDIR MEYVESİ TATLIDIR.. bekleyenlere..
    Son düzenleme : albea34; 15-08-2017 saat: 11:15.

7. arost dostum bi pasta paylaşırmısın.
    yazdıklarım "keşke benim olsa" anlamı taşır yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar az önce yatırımcı ilişkiler yöneticisi dilek hanımla telefonda görüştüm.. Kısaca faaliyet raporunda belirtilen SAVUNMA SANAYİİ, HAVACILIK VE RAYLI SİSTEMLERLE iligili yapılan çalışmalar ürün satışına yansımış durumda.. Dışaıyada hizmet vermeye başlayan çok önemli bir AR-GE merkezi kurmuşlar, Fabrikayı tamamen yenilemişler, eski halini bilenler yeni halini görünce çok şaşırıyorlarmış. Makina parkı tamamen yenilenmiş, ilerleyen bilançolarda bunun farkını hem ciroda hemde karda çok belirgin olarak göreceğimizi söyledi.. SERMAYESİ 10 MİLYON OLAN BÖYLESİNE ÖNEMLİ BİR ŞİRKETE ORTAK OLUNMAZDA NE YAPILIR.. SABIR ACIDIR MEYVESİ TATLIDIR.. bekleyenlere..
    Sn.albe...sn tezcan...karel ekibinden sizleri burada görmek güzel...

Sayfa 72/312 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •