Onemli Gunler Banner
Sayfa 76/368 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 2941 madde; 601 - 608 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by victory90 Yazıyı Oku
    Bu fiyattan kimsenin perşembe günü alabileceğini zannetmiyorum
    yabancı sayesined 6,25 ten almış olduk

2.  Alıntı Originally Posted by snowdancer Yazıyı Oku
    Halka arz fiyasko olmuştur benim gözümde...

İsterse artık fiyatı buradan fizana gitsin... KY'ye kazandırmıyorsan büyük değilsin... Sonuda SA'da olsa hikayesin...

Elbette günü gelince tarihin tozlu sayfalarında yerini alacaksın...

İşte o gün inşallah KY'nin elinde olmazsın... Diyorum ama mutlaka birilerine kakalayacaklardır...

Dikkatli olun arkadaşlar... 3 kuruş kazanmak uğruna mecburi yatırımcı olmayın...

Almayın, satmayın demiyorum dikkatli olun...
    adam zaten %5 ini arza açımış yerliye neden bu kadar tepkilisiniz anlamadım , girerken bunu bilmiyor muydunuz

3. 20.000 talep etmiştim 1.100 lot alınmış görünüyor, çok düşük bir rakam oldu.

4. Asıl soru şu !!!!

8 Şubat ta bıste girecek ! O g u n neyapar !?

5. Sabancıya kızanlar olmuş, adamlar ne yapsın %30 malı KY'ye satsın sonra onlar da ilk günkü tavandan malı boşaltsın öyle mi Son yılların en başarılı halk arzı olmuştur benim fikrimce, Şirkete güveniyorsan yatırım yapmak istiyorsan gong çaldığı gün alım emirlerini girersin. Ha derdin bir günde %20 kazanmaksa bunun adı fırsatçılık oluyor yatırımcılık değil.

Duhul
    Feb 2018
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    11
    Ziraat yatırım, hala hareket yok.

7. simdi kucuk yatirimciya mal gelmedi, hesabinda da nakit var ya, persembe islemler basladiginda rahat duramaz yazar yukardan nasilsa cok da talep varmis diye. bir kac gun hisse gider ky arzdan alamadigini alir . tabi bu mallari satacak olan da malin cogunu almis olanlar, 3-5 gunde guzel karla yerlestirirler. Alin size halka arz. Acaba yabanci kurumsal falan diye kimlere verdiler bu mallari Allah bilir.

8. Halka arzlarda az talep olunca insanlar isyanlarda malı alan yok tabi fiyat yüksek itelemeye çalışıyorlar diyorlar.
    Aksine talep çok olunca bize yedirmediler yabancıya peşkeş çektiler diyorlar.

Arkadaş bir memnun olun artık. Ne kadar ekmek o kadar köfte parayı veren düdüğü çalar bu iş böyledir 100 senedir böyleydi bundan sonra da böyle devam edecektir.

Sayfa 76/368 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •