Sayfa 77/1002 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 609 - 616 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. bir iki kelam da ben edeyim şu naci agbalın görevden alınmasıyla ilgili düşüncelerimi paylaşmak isterim sn naci bey gidecegini sanırım biliyordu ve 200 baz puan faizi yaptı ki günah keçisi olmayı kabullendi ve siyaseten gelecegini garantiledi sn cumhurbaşkanı da veya başkan diyelim bahaneyi bulmuş kurnaz tilki gibi gece yarısı bu ismi görevden aldı tam bir fırsat diye düşünmüş olacak ki fırsatı kaçırmıyor bu kaçıncı merkez bankası başkanı görevden almak bu iktidar gerçekten bu ülkeyi düşündügünü zannetmiyorum kendi egolarını tatmin etme derdindeler hatırlayın tüik başkanları milliegitim bakanları tam yaz boz tahtasına çevirmediler mi bu kurumları eee bir millet ne hak ediyorsa öyle yönetilirmiş bir partiyi 20 sene hiç degiştirmeden sürekli iktidarda tutarsanız kendilerini dev aynasında gören yalancı yenilmez dev güreşci zannederler çünkü bu iktidara bu millet şöyle bir osmanlı el ensesi çekmedigi müddetça de bu halk ve tabi istemeyenleri de yakarak böyle yönetilirmiş
    benim kanatim bir partiyi en fazla iki dönem iktidara getireceksin ki şımarıp kendilerini bu ülkenin hatta bu cografyanın kıralı zannedip şımarmasınlar ve iktidar degişince gelen de geçmiş iktidarların pisliklerini ortaya döküp gereken hukuki işlemleri yapsınlar tabi yaparsa yapmaz da degişince benimkiler de ortaya saçılır korkusu olursa işte o zaman yandı keten helvam der halk kısacası bizler bu şekilde yönetildikçe ve bu halk da takım tutar gibi partizanlaşırsa ahanda olan bu olur ve ne hukuk ne liyakat ne ekonomi kalır ve kendi kendimizi avutur dururuz
    bu da bize başkasının yumrugunu yemeyen boksörün kendi yumrugunu balyoz zanneden yalancı boksörlere benzetir
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

AK Parti Genel Sekreteri Şahin, "Andlaşmalar arasında herhangi bir ayrım yapılmaksızın uygulanmasının durdurulması veya sona erdirilmesi konusunda Cumhurbaşkanlığı yetkilidir. Bu karar, uluslararası hukuka ve iç hukukumuza uygundur." dedi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Aklıma takılan bir soru var...
    Önce borsanın çökmesi, ardından Merkez Bankasının faiz artırımı,gece yarısı da başkanın görevden alınması...
    Bunlar normal ve tesadüf mü.?.
    Acaba; Sarayın içinde telekulak mı var.?
    Bir gün önceki Yeni Şafak gazetesinin manşetine bakarsanız olacağın daha önceden belli olduğunu göreceksiniz ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bir gün önceki Yeni Şafak gazetesinin manşetine bakarsanız olacağın daha önceden belli olduğunu göreceksiniz ..

evet bu haberi zaten sn cumhurbaşkanı yaptırdı eee başkanın haberi olmadan bu gazeteler kalem bile oynatamazlar yaz der yazarlar sil der silerler yani danışıklı dövüştü bu yazı
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Mustafa kardeşim

Egeen de bayağı Merkez başkanıyla alakalı yazılar yazdık.

Bir bak el at oraya.

Konu dışına çıktık galiba.Kızgınlıktan.

Teşekkürler.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 77/1002 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •