Sayfa 773/987 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 6,177 - 6,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. Yurtdışı kırmızı , coniler kıpkırmızı.

BİST’e de çakarlar gibi geliyor. Önce şöyle % 1’e yakın yukarı yapıp, sonra pompa gelebilir.
    YTD

Hep arabası olanı pompalayacaklar değilya bugün coincilerde sıra
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hep arabası olanı pompalayacaklar değilya bugün coincilerde sıra
    coinler düşmüş arkadaşlara dedim biz mi bişey yaptık ? yok dediler. harika kohhhkihhhoookkkhhh

e o zaman danss ,, rennkkkk

Şunu bir dinleyin adam algoritmaların nasıl soyduğunu söylüyor:

6.  Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    Şunu bir dinleyin adam algoritmaların nasıl soyduğunu söylüyor:
    https://www.youtube.com/watch?v=hmzLPXC3dUU
    VIOP oynayanların problemi. Vadeli oyuncaklarla oynuyorsanız bu tür işlemleri göze alacaksınız. Aynı şekilde coinde long/short açanları da böyle tepeliyorlar. K.Evren mi demişti bir sağdan, bir soldan diye... Bu operasyonlarda da bir long'dan, bir short'tan asıyorlar. Spotçu UV'ciler elinde çekirdek ile izliyor.

ytd

7. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    coinler düşmüş arkadaşlara dedim biz mi bişey yaptık ? yok dediler. harika kohhhkihhhoookkkhhh

e o zaman danss ,, rennkkkk
    Borsa coine göre daha tehlikeli Batman. Adam ne diyor bak. %1 hiçbir şey yokken -%4. Bu ne borsa mı?

Sayfa 773/987 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •