Sayfa 776/1003 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    O kadar inanılmaz ki ülkede maske bulamıyorum.
    Pazartesi markete gideceğim maske yok içeriye almayacaklar. Satın almak istesem satan yok, e-devlet bedava veriyor tabii sayfası açılırsa hali hazırda son beş gündür sipariş sayfasını en azından ben açamadım, açan şanslı azınlık var onlarda PTT sana ne zaman getirirse onu bekliyor.
    Eczaneye gittim bedava maskem geldimi diye, eczacıda hafif hafif gülünce bıyık altından eee tamam satın alıyım dedim, satamıyoruz yasak dedi.
    Hakikaten ülke bu kadar mı kötü yönetilebilir diye düşünmeden edemiyorum.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    President sistemi bizi uçuracak!

2. Bu günkü kötülük ve angutluk kontenjanımız dan. Bu ülkede ihanet problemi var yüzyıllardır.

https://tolgaozbek.com/haberler/hava...rden-kaybetti/

Yazık vallahi billahi yazık, yemin ediyorum oturup sinirimden ağladım. Ulan şu hastalık bile bu kadar zarar vermedi veremeyecek bu ülkeye.IMG_20200411_170028.jpg

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,403
     Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    O kadar inanılmaz ki ülkede maske bulamıyorum.
    Pazartesi markete gideceğim maske yok içeriye almayacaklar. Satın almak istesem satan yok, e-devlet bedava veriyor tabii sayfası açılırsa hali hazırda son beş gündür sipariş sayfasını en azından ben açamadım, açan şanslı azınlık var onlarda PTT sana ne zaman getirirse onu bekliyor.
    Eczaneye gittim bedava maskem geldimi diye, eczacıda hafif hafif gülünce bıyık altından eee tamam satın alıyım dedim, satamıyoruz yasak dedi.
    Hakikaten ülke bu kadar mı kötü yönetilebilir diye düşünmeden edemiyorum.

Öncelikle mesaj gelmesi lazım telefonuna maskeyle alakalı ,ilaç kodu gibi birşey ,o kodla herhangi bir eczanaden alabiliyorsun ..lakin ilk parti 57-65 yaş arasına verilmeğe başlayıp 20 yaş üzerine kadar peyderpey devam edecek dağıtım ..mesaj gelmeden eczaneye işlem yapmaz

Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Bu günkü kötülük ve angutluk kontenjanımız dan. Bu ülkede ihanet problemi var yüzyıllardır.

https://tolgaozbek.com/haberler/hava...rden-kaybetti/

Yazık vallahi billahi yazık, yemin ediyorum oturup sinirimden ağladım. Ulan şu hastalık bile bu kadar zarar vermedi veremeyecek bu ülkeye.IMG_20200411_170028.jpg

Problemin ne oldugunu anlayamadim. Adamin 11 dakikalik videosunun 6 dakikasini da izledim, yine anlayamadim. Kapattim.

Neye uzuldun frt?

5. O havalimanında 2 pistin arası haricinde yer yokmuş gibi inşaatı oraya yapmalarına.
    İçerde terminal binaları bom boş ve 4-5günde hastane ve kogusa dönüştürelebilecekken mevcut 2 pistin yok edilmesine, milli servetimizin çarçur edilmesine.

Herseyin bir omru var. AHL'nin de bitti maalesef frt. Calismayan havalimanindaki pistin pek de bir onemi yok.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Herseyin bir omru var. AHL'nin de bitti maalesef frt. Calismayan havalimanindaki pistin pek de bir onemi yok.
    Bir dostumu görmeye geldim ve buldum
    Selam 666; biliyorsun benim teknik takıntılarımı
    Bist az daha yükselirse ayı piyasasından çıkacak neredeyse. Ben hiç zannetmiyorum. Kullandığım teknik araçlara kalsa daha çoook alınacak yol var. Ama ikinci bir dip arayışı bekliyorum. Yerini de bulamadım

Kazancın bol ve bereketli olsun.

Hic yazmiyorsun ki artik ibrahim. Yani sey zamani, biliyorsun insanlarin kendilerini gostermeleri lazim arada ki herseyin yolunda oldugunu anlayalim.

Bence de ayi piyasasindan cikmak kolay olmayacak.

Sayfa 776/1003 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •