Sayfa 81/178 İlkİlk ... 3171798081828391131 ... SonSon
Arama sonucu : 1417 madde; 641 - 648 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu gün 17,80 e kadar da çıktı ama daha ileriye gitmedi...umulur ki haftaya artık oranın üzerine çıkarız...bilançoyu 17-20 aralığında karşılamak iyidir....tabi çanak hedefimiz de 23 tür...orayı geçersek çok iyi olur..sabır sabır sabır..
    Tüm paylaşımlarınızı okudum; emeğinize sağlık! Çok teşekkür ederim!

2. teknosada henüz fiyat 10 .00 civarı iken üçüncü çeyrek bilançosunu 17-20 aralığında karşılamasını bekliyorum demiştim...aradan neredeyse tam üç ay geçti..sonunda teknosa 17,08 e dayandı...iki üç gündür de bir türlü 17,85 leri geçemedi..ama o yolu da bayağı maliyetlendirdi...artık küçük bir alış baskısında da orayı geçebilecek bence...biraz daha dişimizi sıkalım..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by indigenos Yazıyı Oku
    Tüm paylaşımlarınızı okudum; emeğinize sağlık! Çok teşekkür ederim!
    kazancınız bereketli olsun dostum...bu teknosada daha çok potansiyel olduğunu biliyorum..sektörü iyi ,kendisi doğru adımlar atıyor...bilançoları ile kendisi ispatlayacaktır...ges ile ilgili de bir iki haberi çıksaydı çok kısa sürede büyük mesafeler kat edecekti...tabi bizim için hedefe gitmesi önemli...kısa veya uzun süre pek de fark etmez..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    e-ticaret ve pazaryeri uygulamaları şirkete inanılmaz bir sinerji katıyor...son attıkları adımlar da bu sinerjiyi tamamlayacak cinsten...bizim tekno ges te de iddialı...kordsanın amerikalı şirket ile yaptığı anlaşma çok anlamlı...ges sektöründe öncü olmak isteyen bir teknosa için bulunmaz fırsat...teknosanın ges konusunda güçlü de bir alt yapısı var...bakalım önümüzdeki günlerde süreç nasıl işleyecek...eğer bu iş teknosada olgunlaşırsa değmeyin keyfimize...
    Enerji konusunda senin elline su dökemeyiz..gesan dan aldığın enerjiyi bunda da alıyorsun belli..
    Tknsa pazaryeri ile kar marjı yükselecek..iklimsa olayı çok su kaldıracak ileride..

5.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Güzel bir haftasonu hediyesi verir mi acaba? Sn.keko,sn.kazanckapısı bugün tribundesiniz galiba
    Sana da iyi hafta sonları dostum..iyi başlayan günü rezil ettiler..algoritmaya önce aldırdılar sonra sattırdılar..o da şaşkın ördek gibi bugünlerde..

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kazancınız bereketli olsun dostum...bu teknosada daha çok potansiyel olduğunu biliyorum..sektörü iyi ,kendisi doğru adımlar atıyor...bilançoları ile kendisi ispatlayacaktır...ges ile ilgili de bir iki haberi çıksaydı çok kısa sürede büyük mesafeler kat edecekti...tabi bizim için hedefe gitmesi önemli...kısa veya uzun süre pek de fark etmez..
    selamlar , hayırlı kazançlar sn.keko, emekleriniz için teşekkürler.

ges ile ilgili haber çıkmamasının nedeni Teknosa'nın yıllık cirosunun aldığı yada alacağı ges işlerine kıyasla fazla olması olabilir mi? Teknosa'nın 2021 yılı cirosu 7,52 milyar. Yıllık cironun belli bir yüzdesini aşmayan iş ilişkilerini bildirmek zorunda değiller bildiğim kadarıyla. Yıllık cironun % kaçını aşarsa iş ilişkisini bildirmeliler? %5 olsa tek seferde 350 milyondan fazla iş almak da kolay olmaz diye düşünüyorum.

Geçmiş sayfalarda fazla sayıda Teknosa ges işi ile yapıyor mu diye sorulmuş, 1 dakika sürmez internete yazınca haberler çıkıyor, iklimsa ges yazınca.. haberin tarihi 30.03.2022

https://www.dha.com.tr/teknoloji/ikl...asladi-2046323

İklimsa, GES alanında hizmet vermeye başladı
    Teknosa nın iklimlendirme sektöründeki faaliyet gösteren markası İklimsa, sektöründe bir ilke imza atarak Güneş Enerjisi Sistemleri (GES) alanında faaliyete başladı. İklimsa, sürdürülebilir bir çözüm olan GES alanında sunduğu uçtan uca hizmet gücüyle, iklim değişikliğiyle mücadeleye katkı sağlamayı hedefliyor.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

7.  Alıntı Originally Posted by rain Yazıyı Oku
    selamlar , hayırlı kazançlar sn.keko, emekleriniz için teşekkürler.

ges ile ilgili haber çıkmamasının nedeni Teknosa'nın yıllık cirosunun aldığı yada alacağı ges işlerine kıyasla fazla olması olabilir mi? Teknosa'nın 2021 yılı cirosu 7,52 milyar. Yıllık cironun belli bir yüzdesini aşmayan iş ilişkilerini bildirmek zorunda değiller bildiğim kadarıyla. Yıllık cironun % kaçını aşarsa iş ilişkisini bildirmeliler? %5 olsa tek seferde 350 milyondan fazla iş almak da kolay olmaz diye düşünüyorum.

Geçmiş sayfalarda fazla sayıda Teknosa ges işi ile yapıyor mu diye sorulmuş, 1 dakika sürmez internete yazınca haberler çıkıyor, iklimsa ges yazınca.. haberin tarihi 30.03.2022

https://www.dha.com.tr/teknoloji/ikl...asladi-2046323

İklimsa, GES alanında hizmet vermeye başladı
    Teknosa nın iklimlendirme sektöründeki faaliyet gösteren markası İklimsa, sektöründe bir ilke imza atarak Güneş Enerjisi Sistemleri (GES) alanında faaliyete başladı. İklimsa, sürdürülebilir bir çözüm olan GES alanında sunduğu uçtan uca hizmet gücüyle, iklim değişikliğiyle mücadeleye katkı sağlamayı hedefliyor.
    İklimsa bayilik grubu diye geçiyor yani bayiler bireysel olarak iş alıp yapıyor..gesan gibi tek elden taahhüt işi almıyor..her bayinin aldığı işi kap’a atamaz..teknosanın da yoğurt yemesi bu şekilde..biz 3 aylık bilançolarda göreceğiz..

8.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    İklimsa bayilik grubu diye geçiyor yani bayiler bireysel olarak iş alıp yapıyor..gesan gibi tek elden taahhüt işi almıyor..her bayinin aldığı işi kap’a atamaz..teknosanın da yoğurt yemesi bu şekilde..biz 3 aylık bilançolarda göreceğiz..
    teşekkürler , sağolun.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 81/178 İlkİlk ... 3171798081828391131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •