Sayfa 812/1002 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. halen maskesiz dolaşanlar var yahu artık ne denir bilemedim.... bi de maskeyi takıyor aşağı indiriyor , arkadaşıyla yolda yürürken konuşuyor , sende maske var ama karşından gelende maske aşağı inik şakır şakır arkadaşına bi şeyler anlatıyor... yanından geçiyor...
    nasıl umursamaz atın ölümü arpadan olsuncu bir realite havuzunun içine düşmüşüz ... havuza bari merdiven koysalardı tırmanır çıkardık o da yok ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

2. Vergi borcu olanlar yapılandırmaya gidince gecikme faizi siliniyor, yi-üfe endeksine göre artırım yapılıyor. Peşin öderseniz yi-üfe oranında artırılan farkın %90'ı siliniyor.

Kaynak : https://finans.mynet.com/haber/detay...apilir/408256/
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi 15:30’da Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanacak. Kabine Toplantısı sonrasında yeni coronavirüs tedbirlerinin açıklanması bekleniyor.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Bi bitmediniz ya. İtin, uğursuzun, hainin, düşmanın canını öyle yakmışız ki sağlık sorunları yüzünden görevlerimizden affımızı istemiş olsak bile yalan habere devam ediyorsunuz. Ne diyelim Elhamdülillah.!

https://cumhuriyet.com.tr/haber/alba...onustu-1791694

Bu da danisman, bi bitmemisiz.

Emekli bir yurttas olarak ekonomimize saldiriyormusuz biz.

18 yildir soyulan, artik yasama sansi kalmamis emekliler, ekonomiye saldiryormusuz.

Ne diyelim.

One minute ve White Sea'cıylan ilgilensen...
    Son düzenleme : reha kaya; 17-11-2020 saat: 16:36.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

S&P: Türkiye'de ekonomik küçülme ve zayıflayan TL nedeniyle bankaların varlık kalitesinde gelecek yıl kötüleşme öngörülüyor

S&P:
    - Türkiye ekonomisinde bu yıl %2,5 daralma bekleniyor
    - Türkiye ekonomisinde gelecek yıl %4 büyüme bekleniyor
    - Türkiye'de kredi büyümesi yılın kalan kısmında ve gelecek yıl azalır
    - Türkiye'de kredi büyümesini gelecek yıl reel bazda %5'e yakın bekliyoruz

S&P:
    - Türk bankalarının temel riskleri dış borcun refinansmanı ve varlık kalitesi
    - Artan mevduat dolarizasyonu fonlama profili üzerinde baskıları büyütüyor

S&P: Türkiye bankaları yatırımcı güveninde ve gelişen piyasalara para akışındaki değişikliklere karşı hassas olmaya devam edecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

One minute ve White Sea'cıylan ilgilensen...
    Türk adam ne desin what can I do sometimes mı desin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8. 18 senedir calisti didindi, milleti askida ekmekle aci receteye kadar getirdi.

Hic utanmasi da yok.

Hala ekonomide ve hukukta reform yaspacagiz diyor.

Sayfa 812/1002 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •