Onemli Gunler Banner
Sayfa 817/1000 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Devletin bütün imkanlarını kullanacaksın basını, televizyonları, muhalefete kapatacaksın adaletsiz bir seçim süreci yaşayacaksın sonra da adaletli bir sonuç bekleyeceksin. Ne güzel düşünüyoruz!
    Ne kadar yanlış düşünüyoruz,
    istediğin kadar propaganda yap şu anda krizde ezilen insanlar seni dinlemezdi. Demek ki bu insanlar muhalefete güvenemiyor neden peki?
    Akapenin Türk seçmenini ikna etmek yerine Kürtçü Hdp seçmenini iknaya uğraşmak olmasın sakın!

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Tamam muhaliflerin ağzına bal çalındı, kaldığımız yerden devam.

Yav şu krize rağmen Cumhur yüzde 50 yi aşağı düşmüyorsa, Bay Kemal , İstanbulu bir tarafına Ankarayı diğer tarafına çarpsın.

Utanmadan bir de zafer naraları atar. Ezik .
    Yillarca siz oraniza buraniza carpip durdunuz bu sehirleri hemde tum goKdelenleri otobanlari vs. ile, nasil bir histi anlatta bilelim???
    Kaybetmeye de vazgecebilirlik dedik mi guzel edebiyat olur aslinda...

he he oldu tamam

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Devletin bütün imkanlarını kullanacaksın basını, televizyonları, muhalefete kapatacaksın adaletsiz bir seçim süreci yaşayacaksın sonra da adaletli bir sonuç bekleyeceksin. Ne güzel düşünüyoruz!
    Dostum önceki yüzde 50 alışında da devlet imkanları vardı.Bu etken altındaki şartlar değişmedi yani . Ama ekonomik etkenler değişti.
    Kendi kişisel düşüncem olarak ; ben memnun değilim sonuçtan.
    Memnun olanlara da bir şey diyemem, vatana millete hayırlı olsun.

5. Borsalar yeni QE'ler gelmezse rekor kırmayacak, tam tersi dalış yapacak..

Yeniçeri ayaklanmış saray kapısına dayanmış, "kendi bilür padişah!" diyor...

6. USD geri çekilecek bugün yarın. Sonra tekrar 5.65-70 arasına gelecek. Sonra 5.20 hareketi. Sonra rınnn rınnnn rınnnnn up to the stars. YTD.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Tamam muhaliflerin ağzına bal çalındı, kaldığımız yerden devam.

Yav şu krize rağmen Cumhur yüzde 50 yi aşağı düşmüyorsa, Bay Kemal , İstanbulu bir tarafına Ankarayı diğer tarafına çarpsın.

Utanmadan bir de zafer naraları atar. Ezik .
    İnsanları aşağılamaktan bıkmadınız bi..

bu insanlara yöneticilerinizin kibirli hali ve terörist yaftalaması yüzünden oy atmaya gitmeyecek ben, tatava yapmadım bastım geçtim Avcılarda...

kanal istanbullarınızı çorum, maraş ve sivas vb. bilumum bozkırlara yapmanız temenisiyle.. yollarınızıda ücretlerinden ötürü kullanamadığımız köprülerinizi alında gidin artık!..

Sayfa 817/1000 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •