Sayfa 817/990 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: Viop XLVII

1. Sabah emirleri verip sıkıntılı bir mevzu için şehir dışına gitmek zorunda kaldım.
    Emirler gelmiş portföyde güzel zarar yazmış.
    Hep börek olmuyor bu sefer sağlam kürek gelmiş.
    Kısmet.
    Okuyunca yazacak çok şey var ama , kazanana tebrikler kaybedene ise geçmiş olsun , İnşallah en kısa sürede çıkarır.
    Yarın için bol şanslar.

2. Erdoğan: Dünyada faizi sürekli yükselttiler. Ben de tam aksine faizi indirmenin mücadelesini verdim. Şu anda bizde faiz yüzde 9 bunu daha da düşüreceğiz.allah razı olsun da reis şimdi buna inanak mı sabah tüm bankalara gidip soralım bize kaç puan diyecekler enaz 20haliyle borsa da böyle algı yapıldı kur korumadan insanlar buraya davet edildi seçime kadar hep yukarı dendi,mart a kadar yukselecek dendi.sağolsun gülben ergen bide 4 hisse üzeri anket yaptı vs.. kafalar iyice karıştırıldı.ayrıca ustalar deneyimli traderler sayılı azı tehlıkeyı uyardı.genelde kibirli ben görüyorum da onlar görmüyorm u düşeceğini yok ucacak kacacak 6000 7000 8000 9000 altan yukardan çiz kafa bulandırdılar.resmen yeni gelenler e fışkırtma oldu.hatta bayan ya vazeline gerek kalmadı gibi terbiyeli hoca para ile ders veriyor garip neden sana inananları nakıt te tutmadın derler ben 1 ay oldu halka arz dısında hisse tutmadın anlık al ver yaptım.ilk olarak bugün az bişey almıstım onda da hamdolsun verdiler sorun değil disketten de aldım açılışta sanırsam kara bile geçeceğimi düşünüyorum.2 yıldır burda yazmadım arada takıp ediyordum.tehlikeyi gördüm uyardım gelecek cuma ya kadar testere var ciddi anlamda paralar hiç edilecek dikkat diye krediden uzak durun dedim şahsen şu durumlara üzüldüm.

3.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    732.628.982 Margin call

Asıl ters köşe bugün olmuş
    Milletin donunu alacaklar, yaprak bulmak lazım.

4. külünk çıkmış sözde uyarmış spk yı bırakın bu işleri bu satışları yapan benmiyim ah bademler resmen ırza geçtiler. panik yapmayın şahsen düşüncem bu hamle yukarı dönmek için aylık dip ayarlaması mart ta 7000 üzeri beklentim hatta bankalarla olacak diye sesli düşünüyorum.4601 ü görmüştü ocak ta endeks daha aşağısı bence zor. ayrıca gelecek hafta ortalarına kadar kıyım devam edebilir hırs yapmadan mevcut pozizyonlar korunmalı tabi aşırı eyfel formasyonları ayrı tutmaktayım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,680
    Hüstad dedik yol gösterir bize iki üç kağıt aldırır yön çizer dedik adamlar çok yaratıcı bahaneler buldular düşüşte.

-Umredeyim piyasaya göz kulak olun
    -Taşınıyorum ekrandan uzağım
    -Dışardaydım ekran kapalı
    -Ailevi sorunlardan dolayı uzaktım
    -Acildeydim serum yiyodum

6. Spottaki hareketleri incelediğimde cep2cep yaparak düşürüyorlar gibi geldi bana. Ağlayan çok satan pek yok. Kim kimin malına çökmeye çalışıyor o da muamma. Güya bisti bademler yapıyor deniyordu bugün o kanattan da çok veryansın gördüm. Muhalefet desen o da veryansında. Birileri 3 maymunu oynuyor ama kim. Hareketin orjinini bulan yönü de tayin eder bence.

7.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Hüstad dedik yol gösterir bize iki üç kağıt aldırır yön çizer dedik adamlar çok yaratıcı bahaneler buldular düşüşte.

-Umredeyim piyasaya göz kulak olun
    -Taşınıyorum ekrandan uzağım
    -Dışardaydım ekran kapalı
    -Ailevi sorunlardan dolayı uzaktım
    -Acildeydim serum yiyodum
    Tren yolunda muz toplattılar mı ? Toplattılar..
    Akın akın geldiler..
    Memento mori

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
    Zararda olan adam kolay kolay satmaz. İnandıracak lar. Sonra düşünürüz.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Sayfa 817/990 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •