Sayfa 819/1230 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 6,545 - 6,552 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. İmf büyüme tahminleri...her zaman ki gibi kötü bir tr büyüme tahmini..,günün sonunda çoğunluk alt toplama, yani dünya büyüme tahminine bakıyor...belki çok da sapma olmuyor...ama bu tahmini başarılı kılmıyor...mesela ülke bazında ortalama %30-40 sapmalar oluyor...ama yönler Farklı olunca, eksi artıları götürüyor ve dip toplamda sapma %10 bile olmuyor.

Kendi tr büyüme tahminimi haftaya açıklarım.

Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    An itibariyle viop GR/ALTIN pozisyonunuz var mı? Var ise hangi yöndedir?

Kullandığınız stratejide hangi bağımsız değişkenleri hangi frekansta kullanıyorsunuz?
    Halihazırda uzun pozisyonda olduğum grafikleri yayınladım...grafiklerde al/sat noktaları görülüyor.. sistemin avantajı bu....

Sistem tarafımdan tasarlanmış olup detayları paylaşmıyorum...iyi sistemler paylaşılmaz, paylaşılırsa zaten işe yaramaz...

Benim amacım; duygulara yer vermeden ve temel analiz uzmanı olmadan kuracağınız mekanik bir sistemin düşen/yükselen her piyasada işe yaradığını göstermek ve çağa uyum sağlayarak artık klasik yatırımın ötesinde bu tip sistemlerin kullanıldığını en azından yeni nesle anlatmak...

3.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    İmf büyüme tahminleri...her zaman ki gibi kötü bir tr büyüme tahmini..,günün sonunda çoğunluk alt toplama, yani dünya büyüme tahminine bakıyor...belki çok da sapma olmuyor...ama bu tahmini başarılı kılmıyor...mesela ülke bazında ortalama %30-40 sapmalar oluyor...ama yönler Farklı olunca, eksi artıları götürüyor ve dip toplamda sapma %10 bile olmuyor.

Kendi tr büyüme tahminimi haftaya açıklarım.

Virusun gecirecegi mutasyon, ve bir insana birden fazla kere bulasip/bulasmama konulari insallah beklentiler dahilinde gelisir

4. Fragman bitti mi

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Not indirimi haberini mi aldılar da böyle aniden düştü borsa?

Beklenen düşüş dalgası başladı. Ama herkesin beklediği noktadan dönmez

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,418
     Alıntı Originally Posted by pej Yazıyı Oku
    Not indirimi haberini mi aldılar da böyle aniden düştü borsa?
    notumuz zaten çöp seviyesinde.....Eğer öyleyse sadece bahane olur..Birde genelde sert düşüşler hep not artımından sonra geldi.....Bence olay başka..Dünyada da para çok ama deva olup olmayacağı kesin değil....Ekonomiler yavaşlıyor ,bir çok büyük ekonomide dendiği gibi sert resesyonlar olursa tüm dünyada etkisi sert olsada ,bzide bir aşama daha sert olabilir..Ama Allahtan şu anda petrolde düşük seviyede...
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    Ben de amatör ruhun korunması ve heyecanına belli sınırlar dahilinde izin verilmesi gerektigine inaniyorum saygılar )
    Evet,,,amatör ruh iyidir, ama ruhun iyi eğitimli olması şart...ayrıca 10 sinyalde 1-2 sinyalde, sinyalden sonra 1-2 gün bekleme opsiyonu çok şey kaybettirmez...sonuçta day trade yapmıyoruz, orta vade 2-3 ayda bir sinyal veriyor.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 819/1230 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •