Sayfa 82/1001 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 649 - 656 arası.

Konu: Viop LIV

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    14,35 tekrar gönderildi....

şu borsanın dadını en çok sen çıkarıyorsun akcay

2. Putin: Türkiye'de doğalgaz transfer merkezi kurulmasıyla ilgili görüşmelerin yakında tamamlanacağını umuyorum
    https://sputniknews.com.tr/20230904/1075166656.html
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    kemal,

nas orada duruyor bize ne oluyor .

bu işin sonu yerel seçimden sonra ImF demedi deme.

ama en çok hoşuma gideni kim bozdu bu ekonomiyi havası yapıp sonra çıkıp biz düzeltiriz konuşmalarını ilgi ile dinlemeyi seviyorum
    walla boş işler bunlar imf nas şimşek vs

haberci kılığında sosyal medyada yaygara koparan bissürü leş tip var, hemen her iddiaları yalan çıkıyor, ama yılmıyorlar 7/24 yalan dolan.. hiç biriyle ilgilenmiyorum, hepsini blokladım

çok dar bi aralıkta seyrediyor vadeli, 9000 hemen altında oyalandı sonra 9000 hafif üstünde ovalayıp duruyor, açılış sonrası gelen satışlar karşılandı demek ki.. isctr alıcılar ak ve hsbc, bakalım devamı gelevcek mi ? satış gelemediği sürece yukarı potansiyeli artıyor

4. Pazartesi fışkırtması yine yanıltmadı. Cuma longlayana avantadan 100 puan.

5.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    walla boş işler bunlar imf nas şimşek vs

haberci kılığında sosyal medyada yaygara koparan bissürü leş tip var, hemen her iddiaları yalan çıkıyor, ama yılmıyorlar 7/24 yalan dolan.. hiç biriyle ilgilenmiyorum, hepsini blokladım

çok dar bi aralıkta seyrediyor vadeli, 9000 hemen altında oyalandı sonra 9000 hafif üstünde ovalayıp duruyor, açılış sonrası gelen satışlar karşılandı demek ki.. isctr alıcılar ak ve hsbc, bakalım devamı gelevcek mi ? satış gelemediği sürece yukarı potansiyeli artıyor
    bankaların önünde fıch havucu var cumaya kadar , diğer endeks ağırlığı olan tahtalarda hareketler cılız kalıyor .
    kemal işaretlediğim bölgeyi görmedim Allah aşkına nasıl boş iş bu nijeryadaki olayı anlatıyorsun kendi evinde dönen sinemayı boş işler diyorsun
    zamanında ekonomiye kendi ikballeri için gereken müdahaleyi yapmadıkları için ekonomi bu kadar kötü sıcak para için kapı kapı dolaşıyoruz , kimden bulacak sıcak parayı ımf haricinde , şimşeğe halkbankası üzerinden rte televizyonlarda neler dedi hala boş diyorsun yapma biraz hakkaniyetli konuş
    FORMASYON AVCISI -53

6. don gömlek flat.. kenarda beklemeye devam..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Hadi la motoru yaktin artik. Basacaksan bas.
    kısa mı düşünüyorsun alenichev?
    yatırım tavsiyesi değildir ..

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Soğuk bir yerde bu boru netcen birine mi döşeyecen

Sayfa 82/1001 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz