Sayfa 854/1003 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864904954 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 6,825 - 6,832 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Alıntı Originally Posted by unnamed Yazıyı Oku
    Hoş geldiniz korkuttunuz ama iyi olmanıza sevindim
    degil mi .

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    degil mi .
    Şehir değişikliği zor oldu. Ereğli İstanbul gidip gelemedik . 15 gün daha bu sorunlar devam edecek gibi

Merak etti insanlar sey ortalardayken. Bir yerlerden yazsaydin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,798
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by unnamed Yazıyı Oku
    Hoş geldiniz korkuttunuz ama iyi olmanıza sevindim
    Aynen ....

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,798
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    BDDK kredi kararı pozitif etki edebilir, zoraki kredi satma. Ama sanki konu sadece kredi verme yada vermeme durumu değil. Acaba özel bankalar dolar stokluyor olabilir mi. Çünkü bir tarafda dolara müdehale eden devlet bankaları var ama bir tarafda yükselen bir dolar var, devlet satıyor kim alıyor ve nasıl yükseliyor.
    Halkın elinde çok ciddi miktarda dolar birikti bence.

1 eskiden c h p düşünenler dolarcı idi onlar bir battılar yıllarca 2 olmadı dolar.
    2 sonra a k p düşünenler battı 2 'den 7 oldu hızlıca
    3 Şimdi ikisi de dolarcı oldu hayatta satmazlar.
    En ak p ci arkadaşlar var reis iyi ama ekonomi çok kötü adamı rahat bırakmıyorlar diyorlar

Yani halkın elinde ciddi dolar var bence. Bir yerlerde miktar yazılıdır.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

6. Cuma günü Amerigada pankalar iyi bir ralli yapmış umarım bu bize de yansır.Özellikle Kamu bankaları güzel çalışıyor.Amerigada pişer bize düşer belki.swap görüşmelerinin önümüzdeki hafta olumlu yansımaları olabilir.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Merak etti insanlar sey ortalardayken. Bir yerlerden yazsaydin.
    Bu iş uzar diye Ereğli’yi biraz daha büyüttüm, istanbula bağımlılığı azalttım , istanbulda insanlar hem işe gelmiyor hem evde çalışmıyor , hızlı 2-3 kişi çıkarıp Ereğli’den aldım onların yanında kalarak sistemi kaydırdım. Ülke bir anda 86 bin rakamına geldi, neyise ki ABD rakamları yüksek yoksa ülkemiz başı çekecekti.

8.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Halkın elinde çok ciddi miktarda dolar birikti bence.

1 eskiden c h p düşünenler dolarcı idi onlar bir battılar yıllarca 2 olmadı dolar.
    2 sonra a k p düşünenler battı 2 'den 7 oldu hızlıca
    3 Şimdi ikisi de dolarcı oldu hayatta satmazlar.
    En ak p ci arkadaşlar var reis iyi ama ekonomi çok kötü adamı rahat bırakmıyorlar diyorlar

Yani halkın elinde ciddi dolar var bence. Bir yerlerde miktar yazılıdır.
    Sayın hocam bu piyasada asla asla olmayacağını en iyi bilen sensin. Dolar bir şekilde para birimi ama senet öyle değil. 2018 de dahi TL yanında kaldık. I zaman şirket 4 milyon dolar forward dan 3 milyon TL zarar yazmıştı. Bizi dolarize eden şuanki ekonomi yönetimi ve merkez bankasıdır. Faiz sebep enflasyon sonuç gibi yeni ekonomik terimler geliştiren bir yönetim olduğunu unutmayın. 13 liradan Halkbank alanları bizatihi bankanın kendisi batırdı. Yada mahkeme sürecini kendisi sabote etti. Corona 82 bin endeks 86 bin vaka ile 98 bin endeks. Borsanın devasa bir kumar malinesi olduğunun bir göstergesi bu. Dth lar bence artarak devam edecek. Yaşanan düzeltmeler olağan karşılanmalı. Uzun değil orta vade dahi dolar koruyucu olacaktır. Abd için sorgulanan tramp, benzer ülkelerdeki liderlerinde sorgulanmasına neden olacaktır. Bizdeki kritik zaman dilimi Temmuz sonrası olacaktır. Temmuza kadar borsalarda bahar havası devam edecektir.

Sayfa 854/1003 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864904954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •