Sayfa 881/1958 İlkİlk ... 38178183187187988088188288389193198113811881 ... SonSon
Arama sonucu : 15658 madde; 7,041 - 7,048 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    sizlerin aksine ülkemizin bir uzlaşma kültürüne girmesi gerektiğini bunun da en iyi biçimde partisi değil ama kendisi olarak KK kanalıyla yapılabileceğini düşünüyorum
    Ustâdım;
    Baykal kasedinde aday olmayacağını soyleyip son anda aday olup genel başkanliga geçen KK,
    6 lı masa ittifakla karar alacak deyip Maral abacığa son anda dirsek vuran KK

Saadet, gelecek ve bebecan chp mv listeleri aciklanırken son saniye golu yerler diye dusunuyorum.

Maral abacik onun icin sarı öküz...
    Yasayip goreceğiz.

Borsa isinde;
    Kendisinden izin almadan işemeye bile gidemeyecek insanlara her yerde gorev verdi.
    Reis herseyi sun'i hale getirdi.
    Türkiyede emlak da pazardaki fiyatlar da hepsi sanal.

Bir lahmacuna 20 tl de isteseler, 120 tl de isteseler "bu fiyat da ne? Diyebilecek "fikir" kalmadı bizlerde.
    Hisselerin fiyatlanmasi da böyle.
    Diye düsunüyorum.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

2. Az önce Prof. Ersan Şen’le konuştum.
    Ersan hoca, Akşener’den cumhurbaşkanı adaylığı teklifi geldiği takdirde “Evet” diyeceğini söyledi. “Sözümün arkasındayım” dedi.
    Akşener ile Ersan hoca bugün bir daha telefonlaşacak. Görüşme büyük ihtimalle çarşamba günü İstanbul’da yapılacak.
    Ismayıl Saymaz yazmış. Prof.Sultan Tarlacı da şöyle sormuş:

Çok ilginç ya... liderleri böyle mi seçiyoruz...
    Tam olarak böyle değil. Oncelikle tvlere çıkıp konuşabilmek gerekiyor. Bunu kisi kendi becerecek.
    İşte o zaman bu kişiyi görüyorlar, araştiriyorlar, degerlendiriyorlar. Bunu dış dinamik yapiyordur.
    Uygun olani isaret ediyor.
    Bu açidan Prof.Sultan Tarlaci da lider olabilirdi.

Kaan Yilancioglu ve Sultan Tarlaci'nin yayinlarini izleyip biontech aşisi olduguma yanarim. Asiri ilac kullaniyordum bosluguma geldi be ya.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

3. Bu ülkede CB'na en uygun aday ayvagöbekli nöri'dir.

4. Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

5. Bu ülkede eline mikrofonu alıp, iyi konuşabilen bir kişi heryere gelebilir...

Tayyip Erdogan daha ortaokula giderken, okuldan çikip Haliç koprusune gelirmiş. O donemde koprunun ortasinda bagli Söndüren tipinde gemiler olurmus. Bu gemilerin ustune cikip, arka guvertesine gelir ve buradan denize dogru, aynen mitinglerde halka hitap eden liderler gibi yuksek sesle konusmalar yaparmiş.
    Gemi calisanlari ne yapiyorsun diye sorduklarinda, "okulda konusma yapacagim, bu konusmanin provasini yapiyorum" dermiş.

Dogustan lider. Daha ortaokuldaki cocugu durtup, Halicin ortasinda bagli geminin guvertesine cikarip, konusma pdovalari yaptiran bir sey var. Bu yaptigi bir kereye mahsus degil, bunu senelerce yapiyor.

6. Tayyip Agami normal, siradan biri mi saniyorsunuz abi...
    Ben aday degilim, sizler oylarinizi Tayyip Agama verin.
    Daha uygun bir aday yok be ya.
    Olsa sülerim be ya...

7. Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

8. Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Sayfa 881/1958 İlkİlk ... 38178183187187988088188288389193198113811881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •