Onemli Gunler Banner
Sayfa 89/178 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon
Arama sonucu : 1420 madde; 705 - 712 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. Beşiktaş misali son dakikalarda yaptı yine bir atraksiyon.)

2. Sn.keko bahsettiğiniz banka olayı ges noktasında finansman ayağında gerçekten güzel bir haber. Teknosa bu olaya ciddi ciddi mesai veriyor anlaşılan. İnsallah bu konuda haberlerin devamı gelir.

3. sabancıların toledo solar ile yaptığı lisans anlaşması ile artık o şirketin ürünlerini kendi bünyesinde üretecekler..bunu hem türkiyeye hem de çevre ülkelere ihracat edecekler...akbanktan sonra garanti bankasının da teknosanın yapacağı GES lere kredi verecek olması ,artık bu işlerin teknosanın çatısı altında olma ihtimalini güçlendiriyor...ilginç gelişmeler oluyor...umuyorum ki en kısa sürede bu iş açıklığa kavuşur...sabancılar bu ges konusundaki yol haritasını açıklarlar...şu anda ibre güçlü olarak teknosayı gösteriyor ama hala kesindir diyemeyiz...

eğer bu iş kesinleşir ise teknosa hem üretir ,hem monte eder, hem de gerekirse e-ticaret ve pazar yeri uygulamaları ile pazarlar...komple bir şirket olur....bu gelişme zaten hızla karlı olmaya başlayan bir teknosaya level atlatır...teknosayı çok agresifleştirebilir dostlar...bu gelişmeleri çok yakından takip etmek gerekiyor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Sn.keko bahsettiğiniz banka olayı ges noktasında finansman ayağında gerçekten güzel bir haber. Teknosa bu olaya ciddi ciddi mesai veriyor anlaşılan. İnsallah bu konuda haberlerin devamı gelir.
    bu iş ile ilgili kesin haberler gelirse ?? teknosa çok agresif değerlenir dostlar...şu anda elinde teknosa hissesi olanlar bir çeşit piyango bileti almış gibidir...tutma ihtimali yüksek bir piyango diyelim..hayırlı uğurlu olsun..umarım bu iş en kısa sürede netleşir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. teknosa yetkililerin daha önce yaptığı açıklamada biz GES te öncü firma olmak istiyoruz demişlerdi...öncü olmak için bence sadece kurulum yetmez bir de üretim tarafında da olmak gerekiyor...bu iki faktör birbirini tamamlıyor...bu ikisi birlikte olduğunda daha anlamlı hale geliyor...

geçen gün yaptığımız paylaşımlarda da toledo solar firmasının ürünlerini tanıttık...bu ürünler çok yenilikçi ,kaliteli ,sağlam, ultra ince ve kendini daha kısa sürede amorti eden ürünler...binaların çatılarında ,dış cephede, otomobillerin camlarında, seralarda kullanılabilen bir ürün....bence piyasaya çıkarsa etki alanı yüksek olur...

teknosaya hem üretim hem montaj hem de pazarlama işleri birlikte güzel yakışacak..sabırla bekliyoruz...

6. Bankalar iklimsaya kredi vermek için sıraya giriyor ama piyasa hala acabalarda..

7. Ges olayı bizim için bonus..teknosa esas faaliyetlerinden agresif büyüyor esas olay bu..

Sayfa 89/178 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •