Sayfa 914/1003 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 7,305 - 7,312 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Bankalar yine tırt....

Enteresan artık hulktada milyon lotlar dönüyor takasta bu artış neden olaki

Herifcioglu g.tunu yırtıyor milleti bezdirmek için ama yemezler, azdan az çoktan çok gider, milyon lotlari olan dayilarin zaman ve faiz maliyeti yok mu? Dün milim milim çık, bugün diğer bankalarin in iki katı düş... He kardeş. Resmen milletin psikolojisine oynuyor aylardir, eminim sırf yatirimci psikolojisi için uzman bir birimleri bile vardir bunların. Bu kadar g.tunuzu yirttiginiza göre hedef 50 lira falan sanırım ben artık ikna oldum;)
    Görüşlerim amatör bir yatırımcının akıl yürütmelerinden ibarettir, yatırım yönlendirmesi olarak algılamayınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    Herifcioglu g.tunu yırtıyor milleti bezdirmek için ama yemezler, azdan az çoktan çok gider, milyon lotlari olan dayilarin zaman ve faiz maliyeti yok mu? Dün milim milim çık, bugün diğer bankalarin in iki katı düş... He kardeş. Resmen milletin psikolojisine oynuyor aylardir, eminim sırf yatirimci psikolojisi için uzman bir birimleri bile vardir bunların. Bu kadar g.tunuzu yirttiginiza göre hedef 50 lira falan sanırım ben artık ikna oldum;)
    Aynen öyle. Ama sadece şu farkla ki yıllardır vob oynuyorum. Algimizla oynayan yok. Hepsi bizim algimiz. Ama toplu bir şekilde. Toplu histeri de diyebiliriz. Hulk için fark şu git gide azalacak ve ters yönde ilerleyecek. Bence.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by 66Trader66 Yazıyı Oku
    Enteresan artık hulktada milyon lotlar dönüyor takasta bu artış neden olaki
    Cünkü c=a oldu ve her çıkış kaçma isteği uyandırıyor eskiden ise çok düştü bu olamaz mümkün değil ...alma isteği uyandırıyordu. bence....

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

7. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

ANKARA, Turkey (AP) — Turkey has dispatched a planeload of personal protective equipment to support the United States as it grapples with the coronavirus outbreak.

A Turkish military cargo carrying the medical equipment took off from an air base near the capital Ankara on Tuesday, the state-run Anadolu Agency reported. It was scheduled to land at Andrews Air Force Base near Washington later in the day.

A top official said Turkey is donating 500,000 surgical masks, 4,000 overalls, 2,000 liters (528 gallons) of disinfectant, 1,500 goggles, 400 N-95 masks and 500 face shields.

Turkey has sent similar medical equipment aid to a total of 55 countries — including Britain, Italy and Spain — in an apparent attempt to improve its global standing by positioning itself as a provider of humanitarian aid in times of crisis.

“We pledge to help our friends and allies in need to the best of our ability and stand in solidarity with nations around the world at this difficult time,” said Fahrettin Altun, the presidential communications director.

The U.S. ambassador to Turkey, David Satterfield, issued a statement thanking Ankara for the donation.

Sayfa 914/1003 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •