Sayfa 92/837 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
Arama sonucu : 6693 madde; 729 - 736 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Hsbcdeki eleman işten kovulacak şu Sasa almaktan vazgeçip buraya odaklanmali
    Bizim hsbc eleman uyanamadı hala sanırım sasa dojiler bırakmaya başlamış inş dip olur o seviyelerde piyasa normale dönse artık..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    enerji bakanı daha yeni açıklamıştı ,GES ve RES lere lisans başvurusu yapan tam 110 milyar dolarlık iş oldu diye...bunlar belli bir süre sonra ihaleye çıkıp bu işlerini yapmaya başlayacaklar...gesan yine kap manyağı yapacak...yabancılar bizim de gördüklerimizi görüyor...şu anki 240 seviyelerinden alımlarda herhangi bir sakınca görmüyorlar....üstelik de bu aldıklarından orta vadede güzel kazançlar elde etmeyi de umuyorlar ki buraya yatırım yapıyorlar..
    keko hep diyorum büyük piyasa yapıcı önlerini kesti yeni gelen ky yi çil yavrusu gibi dağıttı yani yapması da lazımdı..

3.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    Bizim hsbc eleman uyanamadı hala sanırım sasa dojiler bırakmaya başlamış inş dip olur o seviyelerde piyasa normale dönse artık..
    Ek hesaplarda da para kalmadi miatk ve smrt maliyet düşürecek maaşa da daha çok

4.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    Doji moji fibo ver ayarı hocam çıkart bizi

5. uropower ile Siemens Türkiye arasında partnerlik anlaşması imzalandı

08/12/2022 10:44:58

Girişim Elektrik grubu, dünyada elektrik-elektronik denince ilk akla gelen kuruluşlardan Siemens ile iş birliğine gidiyor.

Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.’nin (GESAN) yüzde 70 hisseyle bağlı ortaklığı olan ve Europower Enerji ve Otomasyon Tek. San. Tic. A.Ş. ile Siemens AG’nin Türkiye firması Siemens Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında “SIEMENS AG†lisanslı SIVACON S 8 Alçak Gerilim Dağıtım Panoları Üretimi'' konusunda partnerlik anlaşması imzalandı.
    2027 yılı sonuna kadar artan miktarlarda üretilecek söz konusu ürünlerin ihracının öngörüldüğü bildirildi.

İmza töreninin ardından açıklama yapan Girişim Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Behiç Harmanlı, ''Şirketimizin yüzde 70 bağlı ortaklığı Europower Enerji ve Otomasyon Tek. San. Tic. A.Ş ile Siemens Sanayi ve Ticaret A.Ş arasında 01/12/2022 tarihinde Siemens AG lisanslı SIVACON S 8 alçak gerilim dağıtım panoları üretimi konusunda partnerlik anlaşması imzalandı. 2027 yılı sonuna kadar artan miktarlarda yapılacak üretim sonunda elde edilen ürünlerin yurtdışına satışı hedefleniyor'' dedi.

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Doji moji fibo ver ayarı hocam çıkart bizi
    tavana kadar 82k lot var satıcıda pek fazla kalmadı şu HSBC gelirse olacak

siemenste geldi

hsbc geldi 136 lot sattı kafası güzel herhalde al sat tuşlarını karıştırmış

250 yi kırarsak düşeni kıracak ama geçende de kırmıştı bu sefer kırıp yürüse bari

8.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    hsbc geldi 136 lot sattı kafası güzel herhalde al sat tuşlarını karıştırmış

250 yi kırarsak düşeni kıracak ama geçende de kırmıştı bu sefer kırıp yürüse bari
    desene oda kolpacı cıktı...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 92/837 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •