Sayfa 928/972 İlkİlk ... 428828878918926927928929930938 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 7,417 - 7,424 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    Cuma öğleden sonra TTE için alış emri veriyorum. Düşerse sorumlusu benim. ����
    Sizlik bir durum yok fibonacci problemi var takıldık geçemiyoruz.
    Burada yazmış olduğum bilgi,yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Lütfen kurumunuzdaki profesyonel yatırım uzmanlarınıza danışın.

Merhaba arkadaşlar.Bugün faiz kararından sonra uzun süredir taşıdığım dolarların yüzde 75 ini satacağım.Fon almak istiyorum.Orta vadeli olarak önerebileceğininz fon varmı acaba.Forumu okudum ama çok çeşitli fon ile ilgili bilgiler var.Kararsız kaldım.Teşekkürler.

3.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    tabloda aes -40 göünürken dün -20 yaptı oılk ve uco hisselerinden kaynaklanıyor,nasıl düzelteceğimi bilemedim tabloda uco'nun payı %57 görünüyor,yeni vadeye geçtiği için fiyatlar değişmiş ama oranlamayı nasıl yapacağız acaba.
    Aes in guncel dagilim tablosuyla , bizim tablodaki lot degerlerini karsilastirdim. Birebir uyusuyor. Tabloda duzeltme gerekecek bir yanlis durum goremedim.

4.  Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    Faiz kararinin etkisi olur mu ?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Faiz kararının etkisi Cuma günkü piyasaya olur.

5.  Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar.Bugün faiz kararından sonra uzun süredir taşıdığım dolarların yüzde 75 ini satacağım.Fon almak istiyorum.Orta vadeli olarak önerebileceğininz fon varmı acaba.Forumu okudum ama çok çeşitli fon ile ilgili bilgiler var.Kararsız kaldım.Teşekkürler.
    bu konuda Sn. websteri takip etmenizi öneririm. Kendisinin gayet başarılı tespitleri mevcuttur.
    Burada yazmış olduğum bilgi,yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Lütfen kurumunuzdaki profesyonel yatırım uzmanlarınıza danışın.

6.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    10.06.20 tahvil - 0.40 azalis var

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    12.08.20 dede azalis var

7.  Alıntı Originally Posted by Dadaloğlu Yazıyı Oku
    Faiz kararının etkisi Cuma günkü piyasaya olur.
    Yorumlariniza gore bugun kvba tarafinda olumsuzluk gorunmuyor dun ile ayni pozisyonumuzu koruyabiliriz o zaman tskler degerli gorusleriniz icin

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Bugun yine kvba ya park ettik.

Sayfa 928/972 İlkİlk ... 428828878918926927928929930938 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •