Sayfa 94/136 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 745 - 752 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

#BRLSM: Erde Mühendislik A.Ş. ile REC Uluslararası İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında bugün Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastane projesi kapsamında;

- Elektrik Tesisat İşleri için 3.102.297,30 USD + KDV, ve 142.987.908,34 TL + KDV olmak üzere sözleşme imzalamıştır.

- İlgili proje kapsamında bağlı ortaklığımızın imzaladığı sözleşme bedeli güncel kurla toplam 271.355.371,20 TL (KDV Dahil)'dir.

- İş süresi 10 ay olarak planlanmıştır.

2.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Son hareketleri bezdirici. Hızlı çıkışın bir soluklanması gerekiyor. Bu hissede çokta vur kaç mantığında insanlar mevcut. Ekurisi Orge çok daha dik duruyor. Saygılar.
    ky ne yazık ki sabır etmeyi bilmiyor...havuçu gördümü koşa koşa geliyor..sopayı da gördü mü arkasına bakmadan kaçıyor...oysa bazen havuç yemek için biraz sopa yemeyi göze almak lazım...sabır ,emek,cefa çekmeden bir ky nın kazanması zor...çoğu sefer ky havuç yemeye koşarken çok sopa yiyiyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    #BRLSM: Erde Mühendislik A.Ş. ile REC Uluslararası İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında bugün Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastane projesi kapsamında;

- Elektrik Tesisat İşleri için 3.102.297,30 USD + KDV, ve 142.987.908,34 TL + KDV olmak üzere sözleşme imzalamıştır.

- İlgili proje kapsamında bağlı ortaklığımızın imzaladığı sözleşme bedeli güncel kurla toplam 271.355.371,20 TL (KDV Dahil)'dir.

- İş süresi 10 ay olarak planlanmıştır.
    güzel bir kap..hayırlı uğurlu olsun..brlsm son hızla çalışmaya devam ediyor...(galiba önce kapın imza atılmış hali....) sıkıntı yok...yola devam..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    güzel bir kap..hayırlı uğurlu olsun..brlsm son hızla çalışmaya devam ediyor...(galiba önce kapın imza atılmış hali....) sıkıntı yok...yola devam..
    21 ındekı haberı yenı dıye atladı kucuk yatırımcı hemen pesıne sattı tekrar her haber e atlayıp cıkmak moda oldu

5. Citi takasından işlem yapan
    Qnb: 868.000 lot
    Yfin : 509.000 lot
    Bofa: 188.000 lot.
    Alıcı durumda. Tahtacı bunlara hep tavandan aldırıyor..

6. Tavan geldi..
    Qnb 1.159.000 lot maliyet 44.19
    Yfin 641.000 lot maliyet 43.95
    Bofa 820.000 lot maliyet 44.02
    Tahtacı bunları güzel kullanıyor..

7.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Tavan geldi..
    Qnb 1.159.000 lot maliyet 44.19
    Yfin 641.000 lot maliyet 43.95
    Bofa 820.000 lot maliyet 44.02
    Tahtacı bunları güzel kullanıyor..
    hayırlı uğurlu olsun...güzel hisseye tavanlar yakışır...seni seviyorum brlsm... enerji kaynağım...tutunacak tek dalım... ( galiba aşk şiirleri yazıyorum..idare edin arkadaşlar... )

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hayırlı uğurlu olsun...güzel hisseye tavanlar yakışır...seni seviyorum brlsm... enerji kaynağım...tutunacak tek dalım... ( galiba aşk şiirleri yazıyorum..idare edin arkadaşlar... )
    tavandan yuzde 4 gerı basmakda ne oluyor sayın keko

Sayfa 94/136 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •