Sayfa 945/1005 İlkİlk ... 445845895935943944945946947955995 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 7,553 - 7,560 arası.

Konu: Viop L

1. Seçimden sonra yazılacak acı reçetenin sorumlusu olarak o yüzde 1-2 lik oyu olan ve seçimde kilit rol oynayanlara kesilecek muhtemelen onun için ön planda tutuluyor olmalı.
    Çoğunluk azınlığa hep sizin yüzünüzden diycekler

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2. Olay basit SO aliyev teşviki ve mhp nin başına geçme hayali ile yola çıktığı arkadaşlarını sattı.
    Ümit özdağ da bu satıştan sonra oda mhp nin başına gelmek için oynayacak bana kalırsa SO dan bir adım önde olur ümit özdağ , sadece fevri değil düşünerek hareket etmeli benim görüşüm.
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
    Sol askeri kesimde ciddi eksik olan
    Marquis de Lafayette
    ve
    Napoleon Bonaparte

....
    bence sivil sistemde Georges Danton var ama eksik olan Maximilien Robespierre (oda geç çıkar sahneye)

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Seçimden sonra yazılacak acı reçetenin sorumlusu olarak o yüzde 1-2 lik oyu olan ve seçimde kilit rol oynayanlara kesilecek muhtemelen onun için ön planda tutuluyor olmalı.
    seçimi kim kazanırsa kazansın REÇETE yi bize yazacaklar bozkurt.
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Seçimden sonra yazılacak acı reçetenin sorumlusu olarak o yüzde 1-2 lik oyu olan ve seçimde kilit rol oynayanlara kesilecek muhtemelen onun için ön planda tutuluyor olmalı.
    Bir hoca anlatmıştı. Bir gün öğrencisine demiş sınav kaç altın 100 aldım hocam demiş. Bir başka zaman başka dersten kaç aldın diye sormuş 38 vermişsiniz hocam diye cevaplamış. Biz de iyi olursa insanlar kendinden kötü olursa başkasından bilir. Suçu başkasına atmasını iyi biliriz Bozkurt kardeş.

Bu bizim gibi toplumlarda değişmez ilke.

Yakında yine elimi taşın altına sokmak istiyorum. Bakalım tutturabilecek miyiz? Sabırla bekliyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

6. Nisan ayında 107MW güneş santrali kurulmuş, muhtemelen sadece lisanslılardır.

Hesaplamama göre yıllık en az 9000 MW, aylık 750 MW güneş paneli üretim kapasitesi var, borsada olan olmayan bir sürü firma bulunuyor, TV'de reklam veriyor.

Yusufeli Barajında Kasım ayında su tutmaya başlamış muhtemelen alttaki barajlara su verildiğinden anca sonbaharda dolar, uydudan gözüküyor yarıya kadar dolmuş gibi.

Van, Kars, Ağrı vs oralara daha çok kurulur ise akşam tüketimin çok olduğu İstanbul'da güneş elektriği daha fazla tüketilebilir.

https://www.tskb.com.tr/uploads/file...n-20230515.pdf

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    1700 dolar şuanda beklentim değil 1900 -1870 ons gramda 2150 altı beklentim yok orta vade .
    bu düzeltme bitince haziran ayının ortası ile 2050-2500 hareketi başlayacağını düşünüyorum stratejim bu yönde
    14 Haziranda FED toplantısı var.

Pas geçip olumlu konuşursa, altında yukarı hareket ufaktan başlar dediğiniz gibi..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    14 Haziranda FED toplantısı var.

Pas geçip olumlu konuşursa, altında yukarı hareket ufaktan başlar dediğiniz gibi..
    DXY yükseldikçe, #altın ve emtia baskılanıyor şimdilik gözüken o bende
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 945/1005 İlkİlk ... 445845895935943944945946947955995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •