Sayfa 96/1002 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 761 - 768 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Günaydın, dana eti kg 53 tl + kdv den alıyoruz. Gerçekten dikkatli olun. Cevizi severim genelliklede migrosdan 29-32 tl aralığında alırım. 9.95 tarladan vermezler . Yazdığınız fiyatlar inanılır gibi değil.

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hangi dana eti o ? 53 kertiğe alacağın et ne kalitede ? ... ? güneş yüzü görmemiş , ot bayır dağ çimen gezmemiş dana nın etini niye yiyeyim ki ? ondan alacağım proteini gider ispir fasülyesinden alırım...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    hangi dana eti o ? 53 kertiğe alacağın et ne kalitede ? ... ? güneş yüzü görmemiş , ot bayır dağ çimen gezmemiş dana nın etini niye yiyeyim ki ? ondan alacağım proteini gider ispir fasülyesinden alırım...
    yahu biz orta seviye takılmaya çalışıyoruz sen hemen bebekteki kasap fiyatından giriyon
    psikonun verdiği fiyatlara et olmaz diyoz inanmıyo seninkine nasıl inansın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Davutoğlu, Babıâli nin kuruluşundan bu yana geçen 300 yıllık dönemde kurulan tüm devlet kurumlarının içi boşaltıldı. Ekonomik olarak olağanüstü bir fakirleşme var. Biz vatandaşın sesi olacağız görüşünü dile getirdi.

https://cumhuriyet.com.tr/haber/cumh...olacak-1768014

Sosisleri bilmem ama hindi fümesi çok avantajlı, 1 alana 1 bedava kampanyaları oluyor çoğu zaman migros'un polonez füme için. hindi eti çok sağlıklıdır tavsiye ederim :-) tabi ben epeydir uğramıyorum. bu arada hep sosis deniyor ama ben size hakiki afyon sucuğu öneririm hem daha sağlıklıdır hemde lezzeti efsanedir. sosis onun yanında sosisliğinden utanır

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    polonezin sosisleri 1 numara migrostada vardı

Alıntı Originally Posted by Crashontheway Yazıyı Oku
    Sosisleri bilmem ama hindi fümesi çok avantajlı, 1 alana 1 bedava kampanyaları oluyor çoğu zaman migros'un polonez füme için. hindi eti çok sağlıklıdır tavsiye ederim :-) tabi ben epeydir uğramıyorum. bu arada hep sosis deniyor ama ben size hakiki afyon sucuğu öneririm hem daha sağlıklıdır hemde lezzeti efsanedir. sosis onun yanında sosisliğinden utanır
    İşlenmiş gıdalar kanserijen.!!
    İçinde her bok var.!!!
    Bedava verseler almam.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6. bizim insanımızın bir türlü kıramadığı davranış kalıpları var ... sanki öğrenilmiş çaresizlik gibi... akşamüstü güneşi kapanmaya yakın , orta halli bir mahallenin ekmek fırınının karşısına geç , bilim insanı ciddiyetinde gözlemle .... tam bir sosyolog inceleme tezi yani ....
    fırından çıkanlara bak , adamın kadının veya fırına gönderilmiş çocuğun elinde bir poşet içinde 5 - 6 tane sadece dış kabuğunda bir miktar vücuda faydası olan gerisi gereksiz yediğinde şekerini hoplatıp zıplatan o ekmekler .... niye çünkü alım gücün yok onun için anca ekmekle karnını doyuruyorsun di mi yani miden tıkanınca doyduğunu hissediyorsun .... acaba gerçekten öyle mi ?

inceleyelim efenim ;
    o beyaz akça pakça ekmeği 4 kişilik bir aile sofrasında ,kişi başı üç çeyrek ( yani bir ekmeğin 2/3 ü ) olarak sofrada midene gömdün.... eee ne oldu şekerin zıpladı vücut insülin pompaladı bi kaç saat sonra gene acıkacaksın .... yani bir sarmalın içine giriyorsun kısırdöngü .... Halbuki 5 ekmeğe vereceğin para ile gidip 1 paket bulgur alsan , onu ağır ateşte yavaş yavaş pişirsen ( çabuk pişerse gece yatakta at gibi ayakları yukarı dikip habire osurmak zorunda kalırsın ) sadece bir kaşıkçık da sızma zeytinyağı yutsan yanında da üç beş kaşık yoğurt, 1 tane de 2 dakika 33 saniye kaynayan suda tuttuğun yumurta ... işlem tamam .... yani niye gidip beyaz ekmek alıyorsun arkadaş ? çünkü alışkanlık var ve alışkanlıklardan vazgeçmek çok zor ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.

7. burdan ons a geçmek mantıklı mı sizce?

8.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    bizim insanımızın bir türlü kıramadığı davranış kalıpları var ... sanki öğrenilmiş çaresizlik gibi... akşamüstü güneşi kapanmaya yakın , orta halli bir mahallenin ekmek fırınının
    yanlış anlaşılma olmasın , akşamüstü güneşi kapanmaya yakın diyorum .... fırının kapanmasına yakın demedim....

yani akşamüstü güneşi batarken = akşamüstü güneşi kapanmaya yakın

Sayfa 96/1002 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •