Sayfa 97/135 İlkİlk ... 47879596979899107 ... SonSon
Arama sonucu : 1080 madde; 769 - 776 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

1. Üstat Koç holding analizi alabilir miyiz sizden ricam bizim anlayacsğim dilden olur mu çok anlamıyoruz Osmanlı Türkçesi gibi geliyor bazen

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Hemen güncel olarak ALIM explorer çalıştırdım...

Buna göre 1-1-3 ile bu hafta koşulları karşılayan 2 kağıt çıkıyor.
    Kesişimler 15.02 ile biten haftalık kapanış bazında gerçekleşmiş.
    Siyah oklar kesişimlerin / koşulların gerçekleştiği noktaları işaretliyor.
    Yeşil ok ise kapanışlar ve chikou-span'ın aynı anda hangi noktada koşulları sağladığını işaretliyor. Yani sinyal rakamının ne olacağını işaretliyor.

DENGE 15.02.2019 kapanışı 1,84
    SELCUK 15.02.2019 kapanışı 3,42

Ama explorer formülünde D sütunu bu rakamları vermiyor.Aslında daha kötü(yüksek) rakamlar veriyor ve verimliliği düşürüyor şu an.
    Çıkan sonuçlar 15.02 kapanış sonuçları değil, bugüne ait kapanış rakamları... Yani gerçekleştiği haftanın kapanış rakamlarını almıyor. hali hazırda devam eden haftanın içinde günlük kapanışları buluyor...

İş çıkarmak için yazmadım ama yine iş çıkarmış oldum size .... Ben hiiiiçç dert etmiyorum benim hayalim gerçekleşti...Formüller 10 numara... Çıkan verimlilik bana katmer katmer yeter ama verimlilik konusunu da muazzam tespit edelim dersek D sütununu düzeltmemiz gerekiyor ki doğru sinyal rakamları üzerinden doğru test sonuçları çıkabilsin... Yapmamı istediğiniz birşey olursa söyleyin hemen deneyelim...

Son explore ettiğimizde DENGE ve SELEC 15.02 itibariyle sinyal vermişti... Sadece bu iki hisseye göre sinyalden sonra 12 günlük verim ; ki aşağıdakiler şu an aktif fiyatlar...en yüksek gördükleri rakamlar değil...

Denge 1.84 ----> 2.15 ----> %16.8
    Selec 3.42 ----> 3.92 ----> %14.6

ne diyyimm ...777... ... deli para...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Son explore ettiğimizde DENGE ve SELEC 15.02 itibariyle sinyal vermişti... Sadece bu iki hisseye göre sinyalden sonra 12 günlük verim ; ki aşağıdakiler şu an aktif fiyatlar...en yüksek gördükleri rakamlar değil...

Tebrik ederim. Test etmeyi pek başaramadıysam da sadece alış yönünün bile mükemmelliği burada ortaya çıkıyor. İsteyen istediği yerden satsın. Emeğinize, elinize, gözünüze sağlık Sayın onelle...

İyilik et denize at, balık bilmezse Halik bilir...

Testte düzeltmelere gitmeye çalıştım. Umarım bu sefer başarılı olmuştur. Devam eden ve sonuçlanan pozisyonlara ait tablo örnekleri aşağıdaki gibidir.

DEVAM EDEN POZİSYONLAR

SONUÇLANAN POZİSYONLAR

Tüm pozisyonlara ait Excel Tablosunu BURADAN indirebilirsiniz.

Başarılar…

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Testte düzeltmelere gitmeye çalıştım. Umarım bu sefer başarılı olmuştur. Devam eden ve sonuçlanan pozisyonlara ait tablo örnekleri aşağıdaki gibidir.

DEVAM EDEN POZİSYONLAR

SONUÇLANAN POZİSYONLAR

Tüm pozisyonlara ait Excel Tablosunu BURADAN indirebilirsiniz.

Başarılar…
    Şimdi gördüm mesajınızı Sn. BJK Coccinella ... Ellerinize , emeklerinize sağlık... Listeleri sinyallerin oluşumu ve zirvelere göre bi kontrol edeceğim . Manual olarak double-check yapmış olurum... Devam eden pozisyonlardan başlayarak sırayla bi bakarım... Sevgiler...Saygılar...

Şimdi gördüm mesajınızı Sn. BJK Coccinella ... Ellerinize , emeklerinize sağlık... Listeleri sinyallerin oluşumu ve zirvelere göre bi kontrol edeceğim . Manual olarak double-check yapmış olurum... Devam eden pozisyonlardan başlayarak sırayla bi bakarım... Sevgiler...Saygılar...
    Merakla bekliyorum

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku

Bu tablo için ( 0 barlar için ) yukarıdan ideas'a kadar olan sinyal fiyatları hatasız ... IDEAS'ta da sinyal vermesi doğru ama sinyalin bu hafta üretilmiş olması gerekiyor... şu an 19.15 sinyal rakamı olmalı ya da bu haftaki kapanış ne olacaksa o olmalı... bugün belli olacak... Çünkü kapanışlar kijun-seni mavi ok işaret ile henüz bu hafta yukarı kesiyor...ama formül siyah ok işaretli chikou-span'in kapanışları yukarı kestiği noktayı sinyal olarak dikkate almış... ama bu kesişimde yani 16.95 rakamında sağ tarafta mavi kapanışlar kijun-seni henüz yukarı kesmemiş durumda oluyor... umarım anlatabildim Siz de bi kontrol ederseniz daha iyi olur Sn. BJK Coccinella...

Sayfa 97/135 İlkİlk ... 47879596979899107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •