Sayfa 971/999 İlkİlk ... 471871921961969970971972973981 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 7,761 - 7,768 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Yalan soyluyorsun yalan...Turbu ipten aldiniz.
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Fed/Powell: İnsanların bizim kararlarımızı siyasi değerlendirme olmadan aldığımızı anlamaları önemli
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Yalan soyluyorsun yalan...Turbu ipten aldiniz.

Yahu akıl var fikir var.Şimdi bu faizler düştü diye millet kredi çekip bir şeyler mi alacak.Aksine ulan bu işlerde bir sakatlık var hele bir bekleyelim altında dolarda falan mı diyecek.Zaten virüs yayılıyor,millet canının derdine düşecek o da başka.Maske dezenfektan vs sektörleri dışında heryer batacak.Turizmi düşünemiyorum bu yaz.

Be sittimin ********i, tam vatan, millet senden hizmet beklerken, röportajın sirasimiydi?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Be sittimin ********i, tam vatan, millet senden hizmet beklerken, röportajın sirasimiydi?
    Edirne'de Meriç Nehri'nin kenarında bekleyen Semih isimli kaçakçı, "Göçmenlerin buraya gelip Yunanistan'a geçme durumu oldu. Türkiye tarafından bir serbestlik var. Daha önce adam başı 200, 300 dolara geçiriyorduk karşı tarafa. Şimdi Türk parası ile 100 liraya geçiriyoruz. Görev gibi görüyorum. Ben parasında değilim. Bunlar buradan gitsinler, Türkiye'nin ekonomik durumu düzelsin benim için başka bir şeye gerek yok" diye konuştu.

Bayrağı Semih devralmış.

12 Saat oldu, yeni sayı gelmedimi?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Adam ne mubarek yuzluydu. Ayip olmadi mi simdi.
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Edirne'de Meriç Nehri'nin kenarında bekleyen Semih isimli kaçakçı, "Göçmenlerin buraya gelip Yunanistan'a geçme durumu oldu. Türkiye tarafından bir serbestlik var. Daha önce adam başı 200, 300 dolara geçiriyorduk karşı tarafa. Şimdi Türk parası ile 100 liraya geçiriyoruz. Görev gibi görüyorum. Ben parasında değilim. Bunlar buradan gitsinler, Türkiye'nin ekonomik durumu düzelsin benim için başka bir şeye gerek yok" diye konuştu.

Bayrağı Semih devralmış.
    Işte gerçek bir vatandaş vatan sevdalısı olduğu belli, Reyisimiz hemşerilerini Karadenizli taka sahiplerini de göreve çağırsın, Romanya sahillerini de boş gecmeyelim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Kadın eve sevgilisini almış.Kapı çalınca sevgili yallah dolaba.Gelen koca değil ikinci sevgili olunca onla da başlamış muhabbete.Gene kapı zili aman kocam geldi diye onu da yallah yatak altına yollamış.Gelen gene koca değil üçüncü sevgili olan temelmiş.Kadın temelle tam muhabbete başlamış gene kapı bu sefer gelen koca, temel de balkona yollanmış.Koca eve girince huylanmış.Yatağın altına bir bakmış bir adam sen kimsin diye sormuş.Çapkın efendim sizin yatağın yayları bozukmuş eşiniz çağırdı onları tamir ettim.Koca peki o zaman borcumuz ne ,adam 100 dolar demiş,koca da çıkarmış yüz doları vermiş.Adam bu kez dolaba bakmış ,ikinci çapkın hemen efendim sizin dolabın rafları bozuk ben marangozum onları tamir ettim.Koca borcumuz ne 100 dolar denince koca ona da 100 dolar vermiş.Bu esnada balkonda bunları gören ama sesleri duyamayan temel hemen balkon kapısını açmış ben de s.ttim ben de s.ttim diye içeri dalmış.
    Şimdi bu kaçakçı da sanırım raconu bilmiyor.O işleri yapmanda sakınca yok içeri dalıp itiraf etmiyeceksin güzelim memleketimizde.Her şey kuralına uydurulur yoksa sakınca yok.

Sayfa 971/999 İlkİlk ... 471871921961969970971972973981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •