Sayfa 540/637 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590 ... SonSon
Arama sonucu : 5090 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: ...:::Beyaz Yaka için Yatırım Koçluğu...:::

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Kagit uzerindeki kar gelir gider onemli degil. Bunca sene bana bakmislar mi? Bu bana yeter.

Dagildiklari gibi toparlanirlar da.

Sikinti yok.

Syg,
    Size bakmışlar da yeni başlayan arkadaşlar bu seviyelerde sizin kadar ekmek yiyebilirler mi.Elbette toplanırlar ama paranın zaman maliyeti kaçarsa zarar yazılmaz mı.Sayın dudu siz de benim gibi olumsuz düşünüyorsunuz ,uyarıyorsunuz insanları.Borsadan öyle ya da böyle ayrılamıyorsunuz o gözüküyor.Ama müsade edin de beyaz yaka için yatırım koçluğu sadece az az her ay alın sonunda mutlu mesut olursunuz efsanesi dışında da iki kelam edilebilsin, değişik yollar önerilebilsin.Lafım size değil tabi genel konuştum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,389
     Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Size bakmışlar da yeni başlayan arkadaşlar bu seviyelerde sizin kadar ekmek yiyebilirler mi.Elbette toplanırlar ama paranın zaman maliyeti kaçarsa zarar yazılmaz mı.Sayın dudu siz de benim gibi olumsuz düşünüyorsunuz ,uyarıyorsunuz insanları.Borsadan öyle ya da böyle ayrılamıyorsunuz o gözüküyor.Ama müsade edin de beyaz yaka için yatırım koçluğu sadece az az her ay alın sonunda mutlu mesut olursunuz efsanesi dışında da iki kelam edilebilsin, değişik yollar önerilebilsin.Lafım size değil tabi genel konuştum.
    Yeterli sabiri gosterirlerse belli bir portfoy buyuklugune ulasirlarsa tabii ki yerler.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Yeterli sabiri gosterirlerse belli bir portfoy buyuklugune ulasirlarsa tabii ki yerler.

Syg,
    E ne diyorsunuz misal aksa petkim ereğli hektaş aselsan bu seviyelerden toplanır mı.Beklemek lazım mı bu seviyeler uygun mu.

4. Sayın Cautinory, Sayın Dudu ve diğer takipçi arkadaşlar.. Bir konu hakkında fikrinizi almak istiyorum. Zaman ayırırsanız sevinirim. Ben AKSA akrilik hisseleriyle ilgiliyim. Ancak AKKÖK ailesinin diğer girişimi olan AKENERJİ bayağı ciddi zararlar ediyor. Bu durum AKSA yı etkiler mi?

Bu sene bitmistir..
    Bu sekilde ve bu olcude dusen ve dusmeye de devam eden bir borsanin durup yataya gecmesi bile en az 3-6 ay surer.
    Secim sonrasi hunharca piyasayi daraltici/ekonomiyi sogutucu onlemler olacaktir.
    Olmasi da gerekir.
    Tum bunlar karliliklari torpuleyecektir.
    Seneye temettuler duser, bir cok sirket karlari bunyede tutar.
    Aceleye gerek yok.
    Cauti gibi dusunun.
    Bu surecte zamana yayilmis olarak guzel hisseleri toplamaya calisin.
    Cocuklariniz, torunlariniz sizlere dua edecektir.
    Syg,
    Bence cevabınız ilk cümlede saklı.

6.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Onlar yerinde duruyor da sizin para yerinde duruyor mu)))))))
    Duruyor takasbankta..
    ekrana pek bakamıyorum, yüzdelik ortaklığımı artırıyorum;)

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Duruyor takasbankta..
    ekrana pek bakamıyorum, yüzdelik ortaklığımı artırıyorum;)

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Az az almaya devam edin bence en mantıklısı o.Her ay alıma devam ,yaşınız genç ilerde temettülerle geçinirsiniz.Portföyün değeri önemli değil.Satmadıkça zarar yoktur.Önemli olan lotu artırmaktır.Zaten spekler hep lotlarımızı takip eder .Onların tuzağına düşmüş oluruz.En mantıklısı her ay maaşla almak.Neyse herkese bol kazançlar ,umarım herkes gönlüne göre para kazanır.Ben böyle düşünürüm başkası başka türlü.Neticede 1 ay çalışıp harcamayıp para biriktiriyorsunuz.Nasıl değerlendireceğiniz size kalmış.

8.  Alıntı Originally Posted by hendeseci Yazıyı Oku
    Sayın Cautinory, Sayın Dudu ve diğer takipçi arkadaşlar.. Bir konu hakkında fikrinizi almak istiyorum. Zaman ayırırsanız sevinirim. Ben AKSA akrilik hisseleriyle ilgiliyim. Ancak AKKÖK ailesinin diğer girişimi olan AKENERJİ bayağı ciddi zararlar ediyor. Bu durum AKSA yı etkiler mi?
    benim tahminim sikinti holdingin nakit ihtiyacini karsilamak icin aksa kaynaklarini yanlis kullanmasi ve finansal durumunu bozmasi ile olysur. kotu gelen bilancoya ragmen hisse degeri su andaki fiyati yansitmiyor, ama hissenin likidite degeri eksi cikiyor bu da dovizin durumunda sikintili.
    saygilarimla

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 540/637 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •