Sayfa 132/338 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon
Arama sonucu : 2702 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. elhemdülüllah ...binlerce kez şükürler olsun...(6,06 )
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Arkadaşlar dikkatli olun derim, bu kadar hızlı yükselişin dönüşü olabilir, 5,50 hatta 5,40 - 6,10 arası boş. YTD - Uzun vadede zaten sıknıtı yok.

3.  Alıntı Originally Posted by Pirimoglu Yazıyı Oku
    Arkadaşlar dikkatli olun derim, bu kadar hızlı yükselişin dönüşü olabilir, 5,50 hatta 5,40 - 6,10 arası boş. YTD - Uzun vadede zaten sıknıtı yok.
    borsada herşey mümkündür ama bu hisse zirvesinden inerken de bu şekilde agresif idi...endeksin artık toparlandığı ve artık yabancıların da borsamıza alışa geldikleri bu ortamda zirvesinden 3 kat aşağı inmiş bir hissenin agresif olması da bana normal geliyor ki son yaptığım yorumda da zaten genlerinde agresiflik olacağını söylemiştim...yani bana bu hareketler pek de süpriz değil...tabi herkesin kendini riskini gözönüne alarak yatırım yapması lazım...karar her zaman sizlerindir..

hisseler nasıl ki çıkıyorsa ve yeri geldiğinde düzeltme de yapabiliyor..yeri geldiğinde dinlenme ihtiyacı da duyabiliyor...artık bu vakitleri tespit edebilmek herkesin kendi bilgi ve tecrübesine kalmıştır...açıkçası ben kimsenin alış veya satış kararlarına karışmak istemiyorum...herkes kendi düşünüp kendi karar vermelidir...kısada hiç bir zaman bir şey diyemeyiz ama orta ve uzunda endeks de izin verdiği sürece bu hisse çıkmak isteyecektir...

ben hepimize başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. şu ana kadar kısa vadeli alanlar 6,00 -6,10 aralığında karlarını realize edip bir kenara çekilsinler...burayı iyicene güçlendirdikten sonra umuyorum ki tekardan yukarı hareketlensin...henüz saat 11:47 dir ...bu saat henüz çok erken...yani vaktimiz var...satmak isteyenler satıp engelleri kaldırsın....umarım güçlenerek bu gün güzel bir kapanış yapar...

5. Beni tek kıllandıran 5,29 tavan gösterip (sanırım 2 kere) milleti mallandırıp sonra 4,80 lere kadar çekmesiydi, aynısı yaptırabilir mi bilemem - kademeler nasıl bilen varsa söylesin, o yüzden dikkat demek istemiştim.

6. Bu saaten sonra inmek isteyen inebillir ..kalanlarla yola devam bence ...sunu unutmamak gerkir bu kagita 16tl girip 4.20 gorenlerde var...sikinti yok bence yola devam

7.  Alıntı Originally Posted by Pirimoglu Yazıyı Oku
    Beni tek kıllandıran 5,29 tavan gösterip (sanırım 2 kere) milleti mallandırıp sonra 4,80 lere kadar çekmesiydi, aynısı yaptırabilir mi bilemem - kademeler nasıl bilen varsa söylesin, o yüzden dikkat demek istemiştim.
    öyle yaptılar ama sonuçta hisse çıkış yaptı..yani bu durum trade yapanları etkiledi..gönül isterdi ki biz de bundan faydalanalım...uygun yerden ve doğru trade yapanları ve hisse adetlerini artırabilenleri ben her zaman tebrik etmişimdir...hisse şu anda 6,00 tl üzerindedir...bu fiyata rağmen hala zirvesinden 3 kat aşağıdadır...bence endeks izin verdiği sürece zirvesi onu bir mıknatıs gibi yanına çekecektir...tabi orta ve uzunda...kısada bir şey diyemem...

8.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Bu saaten sonra inmek isteyen inebillir ..kalanlarla yola devam bence ...sunu unutmamak gerkir bu kagita 16tl girip 4.20 gorenlerde var...sikinti yok bence yola devam
    datagate zaten şu anda 6,00 ın üzerinde her türlü çıkışa izin veriyor...yani bana inanmayanlar burada inebilir diyor nazikçe...bakalım kimler inecek kimler binecek ?? inenler mi iyiken indik diyecekler ?? yoksa binenler mi iyiken bindik diyecekler ??

Sayfa 132/338 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •